Зварювальні роботи в Києві та області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу зварювальні роботи

Зварювальні роботи застосовні при зведенні будівлі, ремонт, перепланування. Інвертори, напівавтомати, полум'яне обладнання використовується для розрізання металу на частини, створення шовних і точкових сполук, скріплення елементів в єдину конструкцію.

Двері і вікна

При поділі великої, єдиної площі на приміщення поменше потрібно посилення прорізів. У процесі роботи встановлюється внутрішня перегородка стіна, в ній вирізають отвір під полотно, а контури по периметру зміцнюють металевими швелерами з заставними і куточками. З'єднання з залізобетонною конструкцією стіни робиться анкерами за допомогою зварювання. Аналогічна процедура виконується і з цегляними конструкціями.

Віконні прорізи теж треба зміцнювати, так як наскрізні отвори не сприяють збереженню несучої стіни. Перерозподіл навантажень і також значний вага від верхніх поверхів здатні привести до обвалення зовнішніх (внутрішніх) стін, якщо зварювальні роботи з урахуванням посилення прорізів були виконані недобросовісно.

Приватний будинок і квартира

Розглянемо кілька прикладів, де потрібна зварювання швів, стиків, виконання з'єднань «внахлест».

  1. Якщо ви самостійно побудувати свій будинок, то знадобиться зробити фундамент під бажані розміри будови. Він складається з арматурних стержнів і сіток, залитих бетоном. Виготовленням металевого каркаса і займається зварювальник.
  2. Виготовлення конструкцій у вигляді решіток на вікна можна замовити у виробника, але їх приварювання здійснюється за місцем розміщення.
  3. Фігурні грати. Замовляють їх для вікон, балконів, хвірток, альтанок і воріт. Також виконуються замовлення на художню захист сходових прорізів.
  4. Труби для води зварюються між собою і сполучаються з сантехнічними виробами.

Окрема тема: опалення

Батареї опалення. В залежності від матеріалу труб пропонується електрична зварювання (для металу) і муфтова (для металопластику). Металеві труби, якщо до них складно дістатися і немає можливості розгорнути, дозволяється зварювати локально, з відривом, поступово переміщаючись знизу-вгору. Пластикові труби необхідно нагріти в апараті та силовим способом швидко скріпити одне з одним, потримавши частини в стаціонарному положенні близько хвилини. Тут неприпустимо переривати процес, щоб уникнути появи мікроотворів.

У багатоповерхових будинках встановлюють загальний трубопровід на стояки або поверхи. У разі появи проблеми з радіатором у когось з мешканців подачі тепла позбавляються і всі інші громадяни (до завершення ремонтних робіт). Перемичка на радіаторі допоможе вам у випадку заміни в квартирі батарей або усунення авральної течі не створювати незручностей сусідам, повернувши кульовий кран і тим самим перекривши подачу теплоносія.

Готові приступити до роботи

Компанія Snos пропонує послуги зварників, які мають V і VI розряди. Наші фахівці володіють технологіями різних видів зварювання, вміють виконувати роботу в приміщеннях і на вулиці, в умовах обмеженого простору.

Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Мінімальна вартість виїзду зварника на об'єктпослуга900.00
Посилення прорізу металомшт.2400.00
Каркас сходівповерх12000.00-16000.00
Балконм. пог1200.00
Огорожам. пог800.00
Воротам. пог1200.00
Навісим2800.00
Козирким2800.00
Альтанкишт.6000.00
Вартість зварювання металоконструкціїтонна10000.00
Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.
Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.
Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.
×
Зворотний дзвінок
uk