Алмазне буріння перекриттів в Києві та області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу алмазне буріння перекриттів

Передові технології вирішують сьогодні дуже багато завдань в будівництві та ремонтах. Алмазне буріння перекриттів має ряд переваг, на відміну від попередніх методів формування отворів і прорізів. Компанія "СНОС" працює з алмазним інструментом та обладнанням вже більше 10 років і оновлює свій арсенал кращими сучасними установками.

Компетентні фахівці організації виконують завдання по налагодженим схемами і впроваджують нові знання для підвищення оперативності та якості послуг.

ЗАСТОСУВАННЯ АЛМАЗНОГО БУРІННЯ ПЕРЕКРИТТІВ

За допомогою алмазного буріння формуються отвори і прорізи будь-якої заданої форми в незалежності від товщини перекриття. Такі роботи застосовні як до нових будівель, так і старим будівлям де не останню роль відіграє технічна сторона алмазного буріння, що в ідеалі зберігає загальну конструкцію перекриття.Отвори під сходи, ліфтові прорізи, а також безліч отворів різних діаметрів буряться для монтажу комунікацій таких як:
  • вентиляція,
  • водопостачання,
  • каналізація,
  • опалення та багато іншого.
Перекриття із залізобетону, що містять багато арматури і швелерів набагато легше бурити з застосуванням алмазного устаткування, що не видає динамічно-вібраційного навантаження на перекриття і тим самим зберігає її цілісність.Алмазне буріння в перекриттях дозволяє сформувати отвір, де виключена можливість застосувати інше алмазне обладнання — пили, стенорезние машини та інші більш серйозні установки. Таким чином, пробурюють отвори по всьому периметру отвору і поетапно відрізають залишилися фрагменти залізобетону, які за допомогою лебідки опускаються вниз. Як результат, брили відрізаних сегментів стають легше і їх можна вільно переміщувати до навантаження на спецтехніку, що вивозить будівельне сміття на утилізацію.

СПЕЦИФІКА АЛМАЗНОГО БУРІННЯ ПЕРЕКРИТТІВ

Для застосування алмазного свердління немає необхідності шукати потужні електромережі, тому як обладнання може працювати від мережі 380В. Для робіт з алмазними бурами необхідно подбати про достатню кількість води, і при цьому не обов'язково мати централізоване водопостачання, а доставити її на об'єкт у повному обсязі.

Мокре буріння не дає перегріву коронці, в слідстві чого досягається оперативність робіт!

Застосування алмазного буріння перекриттів в житлових приміщеннях виключає зайвий шум і дозволяє швидше завершити роботи. Підключається пилосос до обладнання, збирає весь шлам в ємність, чим знижується забрудненість приміщення. Варто зазначити, що застосування мокрого способу буріння та усуває пилоутворення.

Чистий і безшумний метод алмазного буріння — широко застосовується в міських умовах для освіти ніш, отворів і отворів в надійних стінах будівель.

ЦІНА АЛМАЗНОГО БУРІННЯ ПЕРЕКРИТТІВ

Вартість алмазного буріння визначається багатьма факторами, що складаються в загальний ціновий чек. Легко розрахувати ціну послуг можна протягом пару годин при великих обсягах робіт, а при малих — це займе 20 хвилин розмови з менеджером офісу. Номери телефонів організації вказані на сайті, і для зручності є — форма зворотного зв'язку.

Співробітники організації по закінченню робіт виконують чорнову прибирання, якщо це передбачено погодженням із Замовником. Акуратно збирається все будівельне сміття і виноситься на навантаження. Далі спецтехнікою з власного парку компанії — це будівельне сміття вивозиться на утилізацію або повторне використання в якості вторинної сировини. Наслідком чого — повний комплекс послуг з алмазного буріння містить безліч супутніх послуг, що розраховуються в загальний ціновий чек.

Власне обладнання, кваліфіковані фахівці, а також належить компанії спецтранспорт — надають вагоме значення на ціну послуг і на оперативність виконання робіт.

Компанія "СНОС" працює з приватними і юридичними особами, і веде розрахунки готівковим і безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

Алмазне свердління отворів в перекритті
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Свердління одного отвору діаметром до 160 мм, глибиною до 400 ммпослуга650.00
2Свердління одного отвору діаметром до 160 мм, глибиною понад 400 ммпослуга850.00
3Застосування системи пило-, шламоотвода (промисловий пилосос і шламозбірник)послуга150.00
4Монтаж зворотного клапана у просвердленому отворі з вартістю витратних матеріалівпослуга500.00
5Монтаж хімічного анкера (застосовується в пухких стінах)послуга150.00
6Використання вакуумної плити (застосовується на гладких поверхнях)послуга300.00
7Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 160 ммпослуга650.00
8Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 250 ммпослуга750.00
9Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 500 ммпослуга1700.00

Для здійснення даних робіт враховується необхідне електричне живлення: напруга/потужність.

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk