Алмазное сверление подрозетников в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

АЛМАЗНЕ СВЕРДЛІННЯ ПІДРОЗЕТНИКІВ

Свердління підрозетників особливий вид отворів, що необхідно виконати за точним розмірам з запланованої глибини отвору, а також з дотриманням техніки безпеки. У приміщеннях, що без естетичної обробки може виконуватись мокрий спосіб, а в кімнатах з ремонтом краще застосувати сухий спосіб свердління. Компанія "СНОС" виконує роботи по алмазному свердленню підрозетників в будь-яких обсягах по Києву та області.

ТЕХНОЛОГІЯ СВЕРДЛІННЯ ПІДРОЗЕТНИКІВ

Отвори для розеток найчастіше необхідно свердлити в нових монолітних будинках, але є попит на такі роботи і в старих будівлях. Матеріали стін можуть бути самими різними, але цей факт не заважає застосовувати — надійний ненаголошений метод формування підрозетників.

На першому етапі робіт підготовляється і кріпиться обладнання, після того, як виконана розмітка ділянки, де необхідно сформувати підрозетники. Далі проводиться кріплення направляючої стійки для інструменту, а також під'єднується водопостачання для охолодження коронки. Відповідно приєднується пилосос для своєчасного поглинання пилу і збору шламу. Коли все обладнання готове, приступають до алмазного свердління підрозетників.

В приміщеннях де необхідно зберегти оздоблення виконується сухе свердління, але у випадках, коли обробка виконана плиткою або каменем, можна використовувати і мокрий спосіб свердління підрозетника. Особливо, це відноситься до ванних кімнатах і кухнях, де дуже часто в старих будівлях розетки не передбачені або містяться в малій кількості.

До сталих будинкам — підхід фахівців особливий, тому як в стінах вже є комунікації, і неуважне відношення може спричинити непередбачені ситуації.

ПЕРЕВАГИ АЛМАЗНОГО СВЕРДЛІННЯ ПІДРОЗЕТНИКІВ

При методі алмазного свердління матеріал стіни не схильний до механічних навантажень допомогою вібраційно динамічних процесів. Цей метод є найкращим на сьогоднішній день для виконання таких робіт.

Відсутність шуму незаперечний чинник, що дуже вигідно відрізняє ненаголошений від ударного методу формування підрозетників. Спокійні сусіди, і можна вільно виконувати роботи в найзручніший час.

Алмазне свердління не бурить, а легко перетирає матеріал стіни в дрібну крихту, яка одночасно потрапляє в з'єднаний з обладнанням пилосос. Таким чином проводиться шліфування отвору, і після таких маніпуляцій немає необхідності проводити додаткові роботи з подрозетником. А вся пил і шлам поглинаються під'єднаним пилососом, а не розлітається по приміщенню.

Застосовуючи алмазні коронки для свердління підрозетників, самі отвори виходять з ідеальним діаметром по всій глибині і абсолютно відшліфовані, і це дає можливість не проводити додаткових робіт з опорядження отвори. Після алмазного свердління підрозетника його можна відразу запускати в експлуатацію.

Цей метод свердління ідеально підходить для будь-якого матеріалу стін і вільно справляється з арматурою і швелерами, що часто зустрічаються не тільки в монолітних, але і в стінах з інших матеріалів — цеглі, бетоні і т. д.

ЦІНА НА АЛМАЗНЕ СВЕРДЛІННЯ ПІДРОЗЕТНИКІВ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Вартість алмазного свердління підрозетників розраховується з урахуванням будівельного матеріалу, з яким доведеться працювати і кількість необхідних підрозетників на одному об'єкті. Також немаловажна — віддаленість від міста об'єкта, де необхідно виконати роботи. Щоб простіше обчислити вартість формування підрозетників, простіше подзвонити в офіс і обговорити деталі з менеджером компанії.

Компанія "СНОС" надає послуги приватним та юридичним особам, а також проводить розрахунки готівковим і безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

В організації укомплектований штат кваліфікованих співробітників, що дозволяє виконувати великі обсяги робіт, дотримуючись термінів!

Алмазне свердління підрозетників 
 Найменування робітОд.змЦегла, грн відБетон, грн відЖ/бетон, грн від
1Свердління підрозетникашт25.0050.0080.00
2Різка штроб під електропроводкі 30*30ммм/п40.0070.00100.00
3Різка штроб під сантехніку, 40*40 ммм/п50.0090.00150.00
4Різка штроба під сантехніку, кондиціонер, 60*60 ммм/п60.00150.00250.00
5Різка штроб під комунікації глибиною до 320ммДоговірна

Для здійснення даних робіт враховується необхідне електричне живлення: напруга/потужність

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk