Прокат бульдозера ДТ 75

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Оренда бульдозера ДТ 75 в Києві та області

Використання спеціальної техніки з автопарку компанії «СНОС», а саме бульдозера ДТ 75 необхідно при виконанні земляних робіт. Бульдозер ДТ 75 — незамінний помічник при облагороджування території, підготовки її до забудови, або до посівних робіт, або іншим цільовим завданням. Незважаючи на те, що такий вид спеціальної техніки знаходиться на гусеничному ходу, продуктивність і можливість долати різні ділянки місцевості, роблять її популярною в багатьох випадках.

Компанія "СНОС" надає послуги з оренди бульдозера ДТ-75 в Києві та області. Організація виконує різні завдання, щоб протягом 10 років у сфері будівельних послуг, володіючи великим арсеналом сучасної та бюджетної техніки у власному автопарку, що надається в прокат під керуванням професійних машиністів-операторів.

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУЛЬДОЗЕРА ДТ 75

Бульдозер ДТ 75 можна використовувати при будь-яких погодних умовах, і в будь-яких температурних показниках. Завдяки широкому полотну гусениць, цей вид спецтехніки має хороше зчеплення з будь-яким видом ґрунту, що забезпечує відмінну прохідність. Під час роботи на легких і мокрих грунтах бульдозер ДТ-75 переміщається вільно, не закопується вглиб, і не залишає після себе колії.

Багатофункціональність бульдозера ДТ 75 підтверджується можливістю кріплення на його основу будь-якого іншого обладнання з автопарку компанії «СНОС». За таким принципом, можна отримати одну машину, але за її допомогою виконати ряд поставлених завдань, змінюючи тільки навісне обладнання.

Завдяки стандартному куті відвалу, бульдозери зручно застосовувати для:

  • прибирання снігу;
  • переміщення грунту;
  • у випадках утворення насипів;
  • раскорчевке, і багатьох інших варіантах роботи, де застосовується широкий ківш бульдозера.

ЕТАПИ ОРЕНДИ БУЛЬДОЗЕРА ДТ 75

Перший етап

На першому етапі фахівці оцінюють складність робіт і необхідність транспортування бульдозера на місце їх проведення, так як гусеничний хід техніки може істотно пошкодити дорожнє полотно. Транспортування є невід'ємною частиною послуг оренди гусеничного бульдозера.

Другий етап

На другому етапі здійснюється перевезення спеціальної техніки фірми «СНОС» на місце робіт. Під час транспортування фахівці мають всі необхідні документи, що підтверджують законність проведення перевезень. Доставка техніки супроводжується також і завезенням додаткового обладнання, якщо така послуга входила в заявку.

Третій етап

На завершення, виконується вивантаження доставленої техніки на ділянку. Далі, в залежності від часових проміжків оренди бульдозера, що машина виконувала транспортування може очікувати закінчення робіт, або на зворотній маршрут прибути в призначений час. Таким чином тижнева оренда бульдозера, виключить оплату простою трала.

ЦІНА НА ОРЕНДУ БУЛЬДОЗЕРА ДТ-75 В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Вартість оренди бульдозера ДТ-75 по Києву і області позначена в прайсах на сайті компанії "СНОС", з його допомогою є можливість розрахувати ціну самостійно. Найпростіший спосіб підрахунків бюджету на прокат бульдозера — це звернутися до менеджера офісу. Підсумкова ціна складається, залежно від всіх нюансів майбутньої роботи. Також компанія надає можливість оплати позмінно, або використовуючи систему погодинної оренди. В підсумкову ціну обов'язково увійде послуга з транспортування бульдозера до місця робіт.

В разі термінової оренди — замовити техніку в Києві можна в найкоротші терміни, в тому випадку, якщо є вільні машини на момент звернення. Компанія "СНОС" регулярно слідкує за технічною складовою машин, завдяки чому, техніка завжди готова до виїзду.

Компанія «СНОС» співпрацює з приватними і юридичними особами, що забезпечує можливість розрахунків — готівкою або безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

Оренда бульдозера
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Прокат бульдозера ДТ 75зміна5000.00
2Оренда бульдозера Т-130зміна6500.00
3Оренда бульдозера Т-170зміна7000.00
4Оренда бульдозера САТ D5зміна9000.00
5Оренда бульдозера САТ D6зміна12000.00
6Доставка траломпослугадоговірна
Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.
Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.
Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.
×
Зворотний дзвінок
uk