Оренда бульдозера Т-130 в Києві та області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Прокат бульдозера Т-130

Бульдозер Т-130 на гусеничном ходу отличный вариант для работ на участке за городом. Этот вид техники — незаменимый помощник при облагораживании территории, подготовки ее к застройке. Несмотря на то, что такой вид специальной техники находится в эксплуатации уже долгое время, его производительность и способность отличную маневренность на местности, делают его универсальным транспортом для работ на участках.Компания “СНОС” предоставляет услуги по оренди бульдозера Т-130 в Києві та області. Організація надає різноманітні послуги протягом 10 років у сфері будівельних послуг, володіючи великим арсеналом сучасної та бюджетної техніки у власному автопарку, що надається в прокат під керуванням професійних машиністів-операторів.

ПРИЗНАЧЕННЯ БУЛЬДОЗЕРА Т-130

Бульдозер Т-130 призначений для виконання особливо складних і трудомістких робіт. Універсальність і багатофункціональність техніки дозволяють застосовувати її для виконання таких видів робіт:
  • Розпушування перед розробкою ділянки;
  • Розкорчування ділянки;
  • Пошарове зняття грунту;
  • Для переміщення сипучих матеріалів, включно з грунтом, а також інші бульдозерні послуги.
Незважаючи на вік цієї техніки, вона має ряд переваг перед своїми опонентами:
  • Надійність і простота в управлінні і експлуатації;
  • Проста конструкція, завдяки якій технікою можна легко керувати, і спрощена система усунення випадкових збоїв;
  • Універсальність використання, так як можна кріпити змінне обладнання, що розширить сфери застосування.

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУЛЬДОЗЕРА Т-130 В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

На сьогоднішній день послуги бульдозера використовують для проведення складних робіт, тому техніку супроводжують досвідчені машиністи. Саме від фахівців залежить оперативність та компетентність виконання завдання. Сфери застосування бульдозерів досить широкі і включають в себе:
  • переміщення будівельного матеріалу і ґрунту з території будівельного ділянки;
  • розчищення ділянки для будівництва споруд та будівель;
  • вирівнювання великих насипів, копання ровів, що входить в послуги рівняння ландшафту.
Ці, і багато інші послуги можна виконати, застосовуючи в роботі Т-130. Доставка к месту проведения работ осуществляется тралами, потому как движение на гусеничном ходу не может осуществляться по асфальтовому полотну, ввиду его повреждения.Компания является собственником широкого ряда строительной спецтехники, что предоставляется Заказчикам в прокат без скрытых платежей и лояльной ценой. Комплексные услуги всегда значительно снижают часовой прайс — на каждую арендуемую машину.

ЦІНА НА ОРЕНДУ БУЛЬДОЗЕРА Т-130 В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Вартість оренди бульдозера Т-130 по Києву і області позначена в прайсах на сайті компанії "СНОС", з його допомогою є можливість розрахувати ціну самостійно. Найпростіший спосіб підрахунків бюджету на прокат бульдозера — це звернутися до менеджера офісу. Підсумкова ціна складається, залежно від всіх моментів майбутньої роботи.Замовити бульдозер Т-130 в Києві или за его пределы, можно по номерам, что есть в верхней части сайта. Также есть возможность воспользоваться вайбером, или оставить свой номер в форме обратной связи. Такой функционал удобен, когда номера телефонов заняты, что часто бывает в сезон востребованности. Компания “СНОС” регулярно следит за технической составляющей машин, благодаря чему, техника всегда готова к выезду.Компания «СНОС» сотрудничает с частными и юридическими лицами, что обеспечивает возможность расчетов — наличным или безналичным способом с учетом НДС.

Оренда бульдозера Т-130

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Прокат бульдозера ДТ 75

зміна

4500.00

2

Оренда бульдозера Т-100

зміна

6500.00

3

Оренда бульдозера Т-130

зміна

6500.00

4

Оренда бульдозера Т-170

зміна

6500.00

5

Оренда бульдозера САТ D5

зміна

8500.00

6

Оренда бульдозера САТ D6

зміна

11500.00

7

Доставка тралом

послуга

договірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk