Snos Kiev

Демонтаж перекриттів послуга

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Демонтаж перекриттів Київ і область

Демонтаж бетонних перекриттів — це одна з трудомістких і небезпечних будівельних робіт, яка полягає в повному знесення або реконструкції певних приміщень. Складність в тому, що перекриття, як правило, дуже важкі і необхідно спеціальне обладнання для демонтажу. Використовуючи будівельну техніку та інструмент, що ця робота буде виконана набагато простіше і безпечніше, враховуючи, що перекриття можуть бути з бетонних плит, армованого бетону, дерева та інших матеріалів.

Компанія "СНОС" виконає демонтаж перекриттів в Києві чи області — використовуючи свою спеціалізовану техніку, керовану кваліфікованими і досвідченими операторами і робітниками. Тільки професійний підхід до такої небезпечної і важкої роботи, може гарантувати очікуваний результат.

СПЕЦИФІКА ДЕМОНТАЖУ ПЕРЕКРИТТІВ

Своєрідний і небезпечний демонтаж перекриттів — це монолітних, вимагає обережності, і особливих знань і сучасного обладнання. В організації "СНОС" послуги надаються професіоналами, кваліфікація яких підтверджена відповідними документами і багаторічним досвідом.

Розбирання перекриттів — це послуга, яка застосовується в наступних випадках:

  • для нової споруди будівлі;
  • при переобладнанні приміщень;
  • при будівництві ще декількох поверхів вище;
  • капітального ремонту споруд;
  • коли необхідна реставрація та інші подібні ситуації.

Всі роботи по перекриттях повинні проводитися поетапно, згідно з вимогами структури будівлі, і відповідно дотримуючись техніки безпеки.

При замовленні в компанії "СНОС" послуги з демонтажу плитоперекрытий в Києві і області, Замовнику гарантується якість проведених робіт. Насамперед оцінювач, вивчивши об'єкт і обсяг робіт, специфіку, необхідність застосування додаткової техніки і обладнання, складає кошторис і можливу ціну послуг. Вартість може варіювати, залежно від кількості задіяних людей та спеціалізованої техніки.

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ДЕМОНТАЖУ ПЕРЕКРИТТІВ

Технології демонтування перекриттів можуть відрізнятися, в залежності від того, з чого вони складаються — дерева, цегли або бетону. Визначаються процеси — поздовжньою і поперечною схемою розбирання.

При поздовжній — можуть встановлюватися дерев'яні розпірки, а при поперечної — необхідність встановлення будь-яких кріплень, виключається.

За ознайомлення з об'єктом, призначається технологічна методика і послідовність виконання робіт.

Замовнику, за підсумком оцінки об'єкта — озвучується готова кошторис і вартість всіх обумовлених завдань в комплексі.

ВАРТІСТЬ ДЕМОНТАЖУ ПЕРЕКРИТТІВ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Вартість демонтажу перекриття в Києві і по області — оцінюється, враховуючи досить багато різних параметрів і факторів, що впливають — кількість задіяних спецмашин, навантажувачів, устаткування, інструменту, а також робочої сили, включаючи супутні послуги.

Бригада професіоналів компанії"СНОС" виконає послуги з демонтажу в Києві і області, використовуючи канатні і стенорезние спецмашини, перфоратори та інший спеціалізований інструмент. Найчастіше використовується сучасне алмазне свердління та різання.

Зателефонувавши менеджеру офісу, надається можливість уточнити і узгодити виїзд оцінювача, що приїде в призначений час на вивчення об'єкта — абсолютно безкоштовно і оперативно. Можливий прорахунок по системі "ЦІНА ЗА ФОТО", що дозволить дізнатися ціну розбирання — без попередніх зустрічей.

Оплата здійснюється за готівковим і безготівковим платежем, з урахуванням ПДВ, співробітництво здійснюється з фізичними та юридичними особами.

Демонтаж перекриттів

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Різання бетонних/железобетонныхперекрытий електричним різьбярем глибиною пропилу до 150мм

м. пог

150.00

2

Різка бетону або залізобетону швонарізчиком і стінорізною машиною глибиною пропилу до 320мм

м2 перерізу реза

4000.00/5000.00

3

Алмазне свердління бетону або залізобетону діаметром до 500 мм

див. пог

30.00

4

Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 мм

м2 перерізу реза

4000.00/5000.00

5

Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 мм

м2 перерізу реза

4500.00/6000.00

6

Подрібнення бетону або залізобетону відбійним молотком

м3

2500.00

7

Навантаження сміття в будівельні мішки

шт

8.00

8

Підготовка будівельного сміття під навантаження (спуск з поверху, переміщення)

послуга

договірна

9

Вивіз будівельного сміття самоскидом або кран маніпулятором

рейс

договірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk