Оренда бульдозера Т-170 в Києві та області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Прокат бульдозера Т-170

Бульдозер Т – 170 один з найбільш сталих часом, але надійних і вдалих моделей гусеничного трактора. Шляхом значної модернізації сотки, трактор має кабіну з каркасною конструкцією і зосереджений на віброізолоьвану платформі. Незважаючи на те, що бульдозер має масу ваги близько 1.5 т, надається можливість експлуатувати його на досить слабкому грунті, це пов'язано з можливістю встановлення на агрегат семикатковых візків або башмаков, в результаті цього — він чинить малий тиск на грунт.Бульдозер Т170 можна взяти в оренду в Києві у компанії «СНОС», яка надає послуги оренди спецтехніки з 2008 року. Робочий агрегат буде надіслано Замовнику в супроводі з фахівцем, який зможе не тільки в повному обсязі виконати поставлені завдання, але і вирішити, в разі виникнення будь-які складні моменти — робочі або технічні.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ БУЛЬДОЗЕРА Т-170

Модифицированная версия спецтехники допускает возможность эксплуатации Т170 в сложных климатических условиях и на всевозможных грунтах, это обусловлено способностью использовать 7 вариантов гусениц. Поэтому он считается универсальным, и может выполнить любые работы в условиях даже на бездорожьях.Для выполнения определенных видов работ могут применять однозубые рыхлители, лопаты, лебедки, корчеватели и тягово-сцепное устройство.Бульдозер Т170 — это многофункциональная техника, если закрепить необходимое оборудование, то можно выполнять укладку труб, а также соединять его с прицепным краном, рыхлителями разной конструкции и другим оборудованием.Транспортировка на место проведения работ, осуществляется соответственно другой техникой из автопарка компании «СНОС», кроме того, если масштабы работ большие.Опытные сотрудники знают все моменты эксплуатации специальной техники организации, что сдается в прокат, поэтому компетентность оказания услуг — гарантирована.

ПОСЛУГИ БУЛЬДОЗЕРА Т-170 В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Більше чверті століття Т170-е показують свої можливості і широко застосовуються в дорожніх, будівельних та сільськогосподарських роботах.
  • Потрібно зняти грунт пошарово? — бульдозер.
  • Потрібна розкорчування ділянки? — бульдозер.
  • Потрібно розчистити вулиці від снігу? — бульдозер.
Це далеко не всі питання, що вирішує подібна техніка в життєдіяльності міських та сільських місцевостей.Орендувати Т170 в Києві можна в компанії «СНОС». Незважаючи на досить застарілу модель, техніка відмінно працює і виконує складні завдання. Це стало можливим, зважаючи своєчасної заміни деяких деталей на більш сучасні, а також дбайливому відношенню до машини. Машиністи і технічні робітники створюють всі умови для компетентної допомоги на об'єктах робіт. Також Т170-й є більш бюджетним варіантом для прокату, в порівнянні з новими машинами.

ЦІНА НА ОРЕНДУ БУЛЬДОЗЕРА Т-170 В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Вартість оренди бульдозера Т-170 по Києву и области обозначена в прайсах на сайте компании “СНОС”, с его помощью есть возможность рассчитать цену самостоятельно. Также можно обратится за консультацией к менеджеру офиса, который составит смету с учетом масштабов работ, сроков на ее выполнение, и необходимостью применения дополнительного оборудования. Кроме того, компания предоставляет возможность брать технику в прокат посменно, включая длительные сроки, или использовать систему почасовой аренды.Вся рабочая спецтехника надлежащим образом проходит режимное техническое обслуживание, поэтому транспорт готов к применению в любой момент.Компания «СНОС» предоставляет услуги аренды собственных спец-агрегатов частным и юридическим лицам, а также обеспечивает возможность проведения платежей как за наличными деньгами, так и по безналичными с учетом НДС.Потрібен бульдозер в оренду в Києві чи за містом? Зателефонуйте нашим менеджерам.

Оренда бульдозера Т 170

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Прокат бульдозера ДТ 75

зміна

4500.00

2

Оренда бульдозера Т-100

зміна

6500.00

3

Оренда бульдозера Т-130

зміна

6500.00

4

Оренда бульдозера Т-170

зміна

6500.00

5

Оренда бульдозера САТ D5

зміна

8500.00

6

Оренда бульдозера САТ D6

зміна

11500.00

7

Доставка тралом

послуга

договірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk