Прокат екскаватора-навантажувача

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Оренда екскаватора-навантажувача в Києві і області

Мы регулярно видим на улицах строительные машины, однако порой даже не догадываемся о полноте их функционала.Экскаватор-погрузчик  используется на каждой стройке. На больших объектах можно встретить землеройную крупную технику, для работы которой потребуется немало свободного места. При возведении дома, относящегося к категории частных строений, самой удобной машиной становится экскаватор-погрузчик.ФункціїУніверсальна техніка затребувана при будівельних і ландшафтних завданнях.
 1. Вміє копати ями, траншеї і невеликі котловани.
 2. Подає матеріали в ковші на допустиму висоту (для витягу за межі місця роботи, для насипу в самоскиди і подальшого відвантаження з місця будівництва).
 3. Розвантажує, витягує наверх і перевозить пісок, гальку, щебінку, сніг, посічений для заміни асфальт.
 4. Копає і засинає траншеї, витягує і утрамбовує з вирівнюванням землю.
Додаткові можливості Екскаватор-навантажувач має значний робочий потенціал, його не дарма називають «диво-машиною». Додавши в телескопічну конструкцію стрілу, вдається копати ями на велику глибину.
 • Шнекові механізми-бури виручать, коли треба отримати вертикальне отвір під установку опорних стовпів.
 • Поворотний ківш нагоді дизайнерському оформленні території, а планувальний – для нівелювання, при зворотному укладанні ґрунтового рівня.
 • Гідроножиці і гідравлічний молот виручать при демонтажних роботах та відновлення дорожнього покриття, перетворивши великі шматки разбиваемых конструкцій в більш дрібні, відокремивши арматуру від бетонного каменю.
 • Віброплити утрамбуют матеріал дороги.
 • Потужний захватный механізм допоможе вивантажити з транспортного засобу труби, колоди.
 • Силосні вила застосовуються для операцій з завантаженням/вивантаженням сіна, а відкидні впораються з підйомом/опусканням покладеної в палети продукції.
 • У зимовий період відвал плюс щітка очистять автомобільні шляхи і тротуари.
 • В окремих випадках до екскаватора-навантажувача пропонується підключити дорожню фрезу, гідромолот, ямобур.
Кому знадобиться екскаватор-навантажувачПодобная техника пригодится в работе застройщиков при новой застройке, демонтаже ненужных объектов. Она поможет уложить трубы и другие коммуникации в разрытые каналы, а также оперативно раскопать место аварии.Универсальные машины пригодятся, когда надо вырыть колодец, сделать насыпь, подготовить альпийскую горку. Экскаватор-погрузчик может применяться на складе сыпучих материалов, в карьере, возведении гидротехнических сооружений и подземных объектов.Сколь бы ни была полезной техника, но если она стоит порядка миллиона гривен и более, нужно задуматься, как быть: сделать крупное вложение или взять нужную машину в аренду? Купить – это значит подготовить стояночное место, обслуживать и пользоваться по мере надобности.Тем, кому экскаватор-погрузчик требуется периодически, лучше арендовать его на определённое время. Компания Snos  предлагает разные серии машин, виды дополнительных устройств, расширяющих стандартные возможности техники. Обращайтесь, чтобы мы могли в сжатые сроки выехать на объект в Киеве и области. При взаимном интересе работаем с заявками из дальних городов Украины.
Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Подача по Києвукмбезкоштовно
Подача за межі містакм30.00
Послуги екскаватора навантажувача (4 години)½ Зміна4000.00
Послуги екскаватора навантажувача (8 годин)зміна5500.00
Послуги екскаватора навантажувача з гідромолотом (8 годин)зміна7500.00
Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.
Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.
Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.
×
Зворотний дзвінок
uk