Аренда гидромолота на мини-экскаваторе в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

ОРЕНДА ГІДРОМОЛОТА НА МІНІ-ЕКСКАВАТОР

Можливість задіяти міні екскаватор з встановленим гідравлічним молотом — є як при роботі на вулиці, так і під час роботи в приміщеннях. Завдяки своїм невеликим розмірам, міні-екскаватор маневрений та легкий, дозволяє швидко переключатися з одного завдання на іншу. Миники затребувані в міських і сільських місцевостях, де практичність обумовлюється різними чинниками, тим не менш, має міцну грунт для заміни ручної праці, на механізований.

Компанія "СНОС" надає послуги по оренді гідромолота на міні-екскаватор в Києві і області вже понад 10 років. Організація оснащена власним автопарком з великою кількістю спецтехніки та обладнання, яке використовується при проведенні великого спектру робіт. Всю техніку супроводжують фахівці, що вміють керувати машинами та обладнанням і відмінно виконують завдання з виникненням нестандартних ситуацій.

ОСОБЛИВОСТІ ОРЕНДИ ГІДРОМОЛОТА НА МІНІ-ЕКСКАВАТОР

Міні-екскаватор — техніка універсальна, тому що на його платформу можна закріпити будь навісне обладнання і виконувати вже іншу роботу. Це позитивний фактор при виконанні величезного комплексу робіт, так як залучати іншу техніку і ручна праця — не знадобиться. Варто лише замінити обладнання. Така особливість значно економить час і трудовитрати, що неминуче може вплинути на терміни і бюджет.

Миники зі змінним гідромолотом задіюються:

 • при демонтажних роботах, руйнування бетонних і інших конструкцій;
 • для розпушування замерзлого ґрунту;
 • для підготовки ділянки до встановлення або прокладання комунікацій;
 • для виконання демонтажних та інших робіт всередині будівель і приміщень;

Міні екскаватор може подаватися на задану висоту і виконувати роботи на перекриттях будівель. Подібні спецуслуги стали можливі завдяки незначній вазі, що цілком може осилити кран. Пріоритетність також викликана тим, що ручна праця на таких роботах, досить тривалий, а також із застосуванням гідромолота, виключається можливість пошкодження, самого перекриття будівлі. Але варто зауважити, що подібні заходи під силу тільки досвідченим фахівцям, що вміють чітко налаштувати техніку, і чітко регулювати силу удару молота.

В деякій місцевості, де використання великогабаритної техніки неможливо, використовується міні-екскаватор. Навісне обладнання використовується в силу заданих завдань, і протягом всіх робіт може зміняться на інше оснащення. Малі габарити дозволяють відмінно маневрувати на обмежених територіях, що може визначатися чим завгодно:

 • споруди;
 • насадження;
 • перегородки та інше.

На місце проведення робіт техніка доставляється транспортом окремим з автопарку компанії «СНОС», так як самостійне пересування може ускладнити рух на дорозі, а також це значно скорочує час прибуття на об'єкт. Оренда гідромолота на міні-екскаватор надається разом з досвідченим спеціалістом, який володіє навичками та досвідом використання спеціальної техніки на різних ділянках робіт.

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ ГІДРОМОЛОТА НА МІНІ-ЕКСКАВАТОР

Ціна на оренду гідромолота на міні-екскаватор по Києву і області зазначена в прайс-листах на сайті компанії "СНОС", з його допомогою є можливість розрахувати ціну самостійно. Зв'язавшись з менеджером організації, можна дізнатися попередню вартість і особливості техніки, але при цьому, необхідно узгодити масштаби робіт. Підсумкова ціна складається з урахуванням обсягу експлуатації міні-техніки, термінів її затребуваності, застосування додаткового обладнання.

Сьогодні замовити послуги гідро-молота в Києві — не складає жодних проблем. Головні впливають фактори при виборі підрядника, визначаються як:

 • досвідчений персонал;
 • технічна справність;
 • компетентність організації;
 • ціна прокату спецтехніки.

Компанія «СНОС» — є власником великого ряду спецтехніки для ремонтно-будівельних робіт, та здає в оренду машини на ділянки за власним лояльними цінами для Замовника. Всі послуги можуть супроводжуватися прокатом іншої супутньої техніки, або послуг співробітників організації, що безсумнівно надає особливий впливає фактор на загальний бюджет замовлення.

Компанія «СНОС» співпрацює з приватними і юридичними особами, що забезпечує можливість розрахунків — готівкою або безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

Оренда міні техніки

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Оренда міні-екскаватора вагою 1,5 тонни

зміна

3500.00

2

Оренда міні-екскаватора вагою 2 тонни

зміна

3800.00

3

Оренда міні-екскаватора вагою 3 тонни

зміна

4300.00

4

Оренда міні-екскаватора вагою 5 тонн

зміна

4800.00

5

Оренда міні-екскаватора з гідромолотом

зміна

7000.00

6

Доставка тралом або евакуатором

послуга

договірна

7

Оренда міні навантажувача

зміна

4800.00

8

Оренда міні навантажувача з гідромолотом

зміна

7000.00

9

Оренда міні навантажувача на гумовій гусениці

зміна

6000.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk