Прокат гідроножиців Київ і область

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Оренда гідроножиць ціни

Гідроножиці стали звичним інструментом, без якого немислимий знесення будівель. Але вони не завжди були такими функціональними.

Модернізація насадки

Перші гідроножиці були допотопним пристроєм. Вони не мали поворотних функцій, а сама насадка фіксувалася на стрілі, будучи продовженням ковша (1976). Новаторська ідея стала шляхом до конструкторського натхненню.

  1. Через п'ять років гідроножиці перетворилися в самостійну, знімну насадку, а ще через3 року їм додали опції ротації (повороту).
  2. Потім велися розробки над зменшенням ваги, отриманням загальних контурів, збільшенням ріжучого зусилля і додавання зносостійкості щелеп.
  3. Після цього вирішили захистити гідроциліндри від летять каміння, запропонувавши захисний кожух і попрацювати над удосконаленням різців.
  4. Дійшла черга до автоматизованої подачі мастила, завдяки чому на різці рівномірно наносився тонкий шар масла, збільшує період експлуатації елементів. Подрібнюваний матеріал менше залипал на щелепах, а рівномірно змащені механізми видавали мінімум шуму.

Вдома і не тільки

Традиційним заняттям для гідроножиць є знесення будівель. Однак їх спектр діяльності в останні роки розширився.

Якщо раніше подрібнення металевих конструкцій велося з допомогою розрізання газовим зварюванням, то тепер ж/д вагони, цистерни, баки, морські судна і великий лом легко обробляти гідроножицями. У підсумку зменшили витрати на переробку тонни продукту зменшилася потреба в людському ресурсі, збільшилася продуктивність праці. Одна насадка здатна замінити за зміну працю 8-9 професійних газорезчиков.

Вигоди від оренди подрібнюють насадки

При демонтажі будівель однозначно використовують гідроножиці. А якщо потрібно різати метал, відправляється на переплавку? У цьому випадку можливі 2 варіанти розвитку подій.

Газорізальники в штаті компанії. Їх потрібно постійно забезпечувати роботою. У разі вимушеного або сезонного простою платити зарплату, хотябыв зменшеному вигляді. Оренда гідроножиць дозволить витрачати фінанси тільки при необхідності, коли сформований цикл робіт.

Запрошувані на тимчасову роботу фахівці. В цьому випадку можливий потенційний ризик недостатнього набору газозварників на потрібну дату (наприклад, свята або підвищена потреба в сезон). У компанії «Знесення» не буває відмов для клієнтів, тому роботи можуть вестися влітку і взимку, вдень і вночі, у свята і будні.

Оренда гідроножиць вигідна по швидкості проведення робіт, мінімізації людського фактору, відсутності втоми, хвороб, неможливість вийти на зміну, що ставиться до людей. Техніці не страшна слякость, сніг, дощ, мороз, вона не може звільнитися і піти на нове місце роботи (як відбувається з працівниками, якщо вони вважають, що праця оплачується недостатньо).

Гідроножиці, взяті в оренду, управляються однією людиною, що знаходиться в кабіні з ергономічною організацією робочого місця. Надаємо послугу по всіх районах Києва та області.

Оренда гусеничного екскаватора з гідромолотом і гідроножицями
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Доставка траломпослугадоговірна
2Оренда гідроножиць на экскаватореVOLVO 220 (8 годин)зміна15000.00
3Ножиці бетонолом на экскаватореVOLVO 220 (8 годин)зміна14000.00
4Оренда гідромолота (1.5 т) на экскаватореЈСВ 220 (8 годин)зміна15000.00
5Оренда екскаватора JCB 220 (8 годин)зміна8500.00
6Оренда екскаватора VOLVO 220 (8 годин)зміна8000.00
7Оренда екскаватора VOLVO 240 (8 годин)зміна8300.00
8Оренда екскаватора VOLVO 360 (8 годин)зміна8500.00
×
Зворотний дзвінок
uk