Аренда гусеничного экскаватора в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Гусенична версія екскаваторів являє собою будівельно-дорожню машину, відрізняється значною потужністю і продуктивністю. У стандартній версії пропонується землеройный знімний ківш, поворотна платформа, здатна повертатися на повний оборот по вертикальній осі.

Машини використовуються при:

— первинної прокладання та відновлення поверхні асфальтованого покриття доріг (розрівнювання, демонтаж деформованих покриттів);                 

— підготовку ділянок під будівництво (розрівнювання і ущільнення);

— викопуванні котлованів під фундаменти;

— руйнуванні об'єктів і скельних порід;

— розробці траншей під прокладку труб, проводів;

— роботи з навантаження та вивантаження сипучих матеріалів.

Особливістю роботи техніки є необхідність в невеликому просторі, забезпеченому обертовою площадкою, і чимало робочих аксесуарів, що підвищують цінність будівельних машин за рахунок виконання багатозадачності.

За що цінуються гусеничні екскаватори

  1. Маневрений, стійкий хід на грунтових дорогах, на розчищеній лісовій зоні, на мокрій глині, заболоченої місцевості, по льоду. Рівномірний розподіл маси техніки не дозволяє їй перевертатися на ходу і в результаті поворотів.
  2. Виконання різних операцій, які здійснюються за рахунок змінних насадок. Приєднувані пристрою наступні: ковші, розпушувачі, гідромолот, грейфери, бетономолот, фрези.
  3. Потужність гусеничної техніки більше, ніж колісної. А це безпосередньо відбивається на витратах клієнтів, які орендують машини.

Якщо потрібна робота на обмеженій, невеликій території, в лісовій зоні з заростями дерев, пропонується міні-екскаватор на гусеничному ходу. Він не скопає траншею і не зможе насипати об'ємним ковшем землю, проте здатний викопати неглибоку яму, розрівняти гумовими гусеницями зворотну засипку.

У трекових машин один недолік – відсутність самостійного пересування на об'єкт.

Чим цікава для замовників оренда екскаваторів на гусеничному ходу

  • Доставка техніки вимагає наявності пересувної платформи, так як по дорогах дозволяється переміщуватися лише колісної техніки. Ми транспортуємо необхідні машини, вирішуючи задачу самостійно.
  • Надання механіків, які вміють поводитися з подібною технікою.
  • Виконання спектру робота по обслуговуванню і техогляду машин, утримання їх у повній готовності до роботи.
  • У разі появи форс-мажору здійснення заміни екскаватора на повноцінно функціонує.

Гарантуємо, що озвучений обсяг робіт буде виконано в строк і в повному обсязі. Пропонуємо різні форми співпраці (разове, сезонне, річне обслуговування).

Коли оренда виправдовує себе

Можна сказати, що завжди, якщо тільки вам не потрібно гусеничний екскаватор на кожен день.

Молоді будівельні компанії не мають можливості відразу закупити весь парк машин, тому частина техніки у них є, а решту беруть в оренду.

Тим, хто зацікавлений у виконанні разових робіт (викопати яму, прибрати сніг, закопати траншею) невигідно мати на балансі екскаватор, платити зарплату водіям, охороняти техніку, піклуватися про сервісному ремонту, адже це дорого.

Компанія Snos забезпечить доставку техніки на об'єкт в потрібний час, проведе роботи на невеликих і великих територіях. Основний спектр діяльності проводить у Києві та області, проте беремося за великі замовлення і на більш віддалену від столиці території України.

Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Доставка траломпослугадоговірна
Оренда екскаватора JCB 220 (8 годин)зміна8500.00
Оренда екскаватора VOLVO 220 (8 годин)зміна8000.00
Оренда екскаватора VOLVO 240 (8 годин)зміна8300.00
Оренда екскаватора VOLVO 360 (8 годин)зміна8500.00
Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.
Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.
Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.
×
Зворотний дзвінок
uk