Оренда маніпулятора в Києві та області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити прокат маніпулятора

Маніпулятор — це популярна спеціалізована техніка, оренді якої, віддається більша перевага, ніж його купівлі. Основна частина покупців — це спеціалізовані організації, що не дають можливості простою цим машинам.

У сучасному світі, все більше і більше — проводяться будівельні та підготовчі роботи для зведення нових висотних будинків, та інших конструкцій і споруд.

Саме компанія "СНОС", володіючи величезним автопарк спецтехніки, устаткування, супутнього обладнання та інструментів, надасть все це в оренду на вигідних і зручних умовах. Сюди ж відноситься — оренда маніпулятора в Києві і області, для виконання одноразових або тривалих будівельних завдань.

ПРІОРИТЕТИ ПРОКАТУ МАНІПУЛЯТОРА

В галузі побутового, господарського і будівельного обслуговування, маніпулятори можуть забезпечити навантаження і розвантаження, і виконати супутні роботи будь-якої складності. Маніпулятор може складати і переміщати об'ємні матеріали, кіоски, пересувні будиночки, вагончики, контейнери та інші. Універсальна спецмашина використовується без особливих витрат, не застосовуючи додаткову техніку і спорядження.

Маніпулятори значно відрізняються від звичайних автокранів своїми компактними розмірами, маневреністю, трудомісткістю, і досягають максимальної ефективності з урахуванням технічних характеристик.

Орендуючи маніпулятор в Києві і області, Замовник забезпечує собі виконання складних маніпуляцій з високою ефективністю, а саме — в складних міських умовах, забудованих вуличках, володіючи гідроприводом, вантажно-розвантажувальні роботи проводяться дуже акуратно і плавно.

ПРІОРИТЕТИ ОРЕНДИ МАНІПУЛЯТОРА В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Для того, щоб орендувати маніпулятор і іншу спеціалізовану техніку, необхідно звернутися в компанію "СНОС", що має в своєму автопарку величезний ряд машин і спецобладнання на будівельні та інші завдання. Працюючи вже більше 10 років у сфері обслуговування будівельних заходів, компанія "СНОС" зарекомендувала себе як гідна професійна організація, надання послуг оренди. При цьому, весь арсенал спецмашин знаходиться в повному технічно-справному стані, що дозволяє використовувати техніку в будь-який зручний час для Замовника, і виконувати повний ряд поставлених завдань.

Крім цього, у супроводі спецтехніки надаються машиністи-оператори, які мають освіту і кваліфікацію, підтверджену відповідними документами, і маючи колосальний досвід роботи, вони впораються з будь-якими поставленими завданнями.

ЦІНА ОРЕНДИ МАНІПУЛЯТОРА В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Необхідно заказатьманипуляторы на прокат в Києві і області — варто звернутися по розміщених на сайті номерами — в компанію "СНОС". Ми володіємо масштабним переліком спеціалізованої будівельної техніки, що пропонуємо рентерам.

Зателефонувавши менеджерам офісу, Замовник ознайомитися з усім переліком послуг та наявністю обладнання та техніки, а також отримає окремо вартість кожного ряду машин. Однак, варто врахувати, що комплексна оренда завжди пріоритетніше, і дозволяє істотно знизити підсумкову ціну на прокат маніпулятора.

У вартість включені всі основні і додаткові роботи та обладнання. Розрахунок за оренду допускається готівковим і безготівковим способом, з урахуванням ПДВ. Замовниками можуть бути юридичні та фізичні особи.

Оренда крана маніпулятора

Вантажопідйомність,т.

Довжина,м

Вантажопідйомність крана,м.

Виліт стріли крана, м

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

6

6

3

7

годину

800.00

2

14,5

7

5

7,5

годину

900.00

3

20

13

5

14,5

годину

1000.00

4

Перевезення вантажу за межі міста понад 20 км

послуга

договірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk