Аренда полноповоротного экскаватора с гидромолотом в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

ОРЕНДА ЕКСКАВАТОРА ПОВНОПОВОРОТНОГО З ГІДРОМОЛОТОМ

Повноповоротний екскаватор з навісним обладнанням застосовується у багатьох сферах, серед яких основними є — демонтаж непотрібних будівель, бетонних конструкцій, а також застосовується в інших руйнуючих заходах. Оренда такої спецтехніки – економічно вигідне рішення, оскільки для прибуття до місця виконання завдань, доставка не потрібна. До платформи екскаватора кріпиться гідромолот – навісне обладнання, яке використовується в демонтажних роботах. Також у разі необхідності, гідромолот можна поміняти на інше змінне обладнання.

У компанії «СНОС» оренда екскаватора повноповоротного з навісним молотом по Києву і області надається під управлінням машиністів-операторів, які мають значний досвід роботи на цій техніці.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПОВНОПОВОРОТНОГО ЕКСКАВАТОРА З ГІДРОМОЛОТОМ

До особливостей використання полноповоротника з гідро-молотом можна віднести способи його прибуття на об'єкт. У більшості випадків недоцільно самостійно переміщати екскаватор. Завдяки автопарку компанії «СНОС», можливо здійснити транспортування машини спеціалізованим тралом.

Орендувати повноповоротний екскаватор з гідро молотом можливо для:

  • знесення або демонтажу старих будівель;
  • руйнування фундаменту;
  • розпушення замерзлого ґрунту;
  • зносу бетонних конструкцій та інших подібних дій.

Повноповоротний екскаватор – є універсальним, зручним і варіативним вибором, оскільки на нього можна встановити навісне обладнання. Змінне обладнання визначається залежно від поставленого завдання, і може бути доставлено на об'єкт одноразово з екскаватором. На місці робіт обладнання можна змінити або використовувати екскаватор за заданим функціоналу.

СПЕЦИФІКА ПРОКАТУ ПОВНОПОВОРОТНОГО ЕКСКАВАТОРА З ГІДРОМОЛОТОМ

Крім екскаватора повноповоротного зі змінним обладнанням організація надає можливість оренди та інших видів техніки — бульдозери, навантажувачі, автокрани, самоскиди. В деяких випадках застосування спецтехніки супроводжується дозвільною документацією, такі питання заздалегідь обговорюються на стадії укладення договору про використання спецтехніки.

З компанією «СНОС» проведення демонтажних робіт виконується оперативно і компетентно, завдяки навичкам і вмінням фахівців управляти технікою. Також після будь-яких видів демонтажних робіт в організації можна взяти в оренду самоскиди для вивезення будівельного сміття, що транспортується на відведені полігони або в місця його вторинного використання.

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ ПОВНОПОВОРОТНОГО ЕКСКАВАТОРА З ГІДРОМОЛОТОМ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Ціну на оренду гідромолота на базі екскаватора в Києві або за його межами, можна дізнатися у менеджера офісу в телефонному режимі, або ознайомитися з розцінками в прайсах організації, що є на сайті.

Замовити екскаватор з гідро-молотом в Києві можна в будь-який зручний час, після чого визначається дата виконання робіт.

Компанія "СНОС" містить власний автопарк спецтехніки, що використовується для виконання багатьох видів робіт, а також здійснює технічну підтримку машин на всіх етапах їх використання.

Організація надасть можливість взяти в прокат навісне обладнання, що допоможе і в інших роботах. Ці узгодження проводяться на першому етапі переговорів. Таким чином ціна оренди спецтехніки може бути визначена комплексно, але з урахуванням цін, що вказані в прайс-листі організації.

Компанія працює з приватними і юридичними особами на договірній основі. При співпраці з організаціями та юридичними особами можливий розрахунок безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

Оренда гідромолотів

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Гідромолот JCB3

зміна

7500.00

2

Гідромолот ATLAS 1304

зміна

12000.00

3

Гідромолот JCB220

зміна

15000.00

4

Доставка тралом

послуга

договірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk