Оренда самоскида Камаз 10т в Києві і області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Прокат самоскида камаз 10 тонн

Самоскид КАМАЗ вантажопідйомністю 10 тоннзатребуваний варіант, який підходить як для вузьких вулиць, так і для виконання завдань за межами столичних будівель. Така техніка є універсальним варіантом, який без проблем здійснює поставлені завдання з перевезення невеликих обсягів, а також є бюджетним вибором порівняно з великими машинами. Самоскиди користуються популярністю при перевезенні сипких матеріалів для використання на будівельних ділянках, а також при вивезенні сміття, при благоустрої території і для інших транспортувань.Взяти в прокат самоскид КАМАЗ 10-тонник по Києву і області, можна в компанії "СНОС". Власний парк організації містить спецтехніку різної вантажопідйомності.

ПЕРЕВАГИ САМОСКИДА КАМАЗ 10т

Ключова перевага таких самоскидів — це хороша прохідність по різному дорожньому покриттю, що сприяє регулярному використанню їх за межею міста, в умовах бездоріжжя. Явним фактом також є те, що КАМАЗ 10т, по сравнению с другими видами самосвалов, захватывает маленький радиус во время выполнения маневров, а это значительно облегчает процесс создания маршрута через город.При выборе спецтехники, Заказчику непременно поможет сотрудник организации “СНОС”, который определит необходимый тоннаж для транспортировки различного груза.Небольшая грузоподъемность машины востребована для малых работ. Для более серьезных объектов, организация готова предложить самоскиди в прокат 25т і 35т. При оренді декількох машин одноразово — компанія розглядає значне зниження бюджету на послуги прокату.

ПОСЛУГИ САМОСКИДА КАМАЗ 10т В КИЄВІ

Компанія "СНОС" надає послуги в будівельній сфері протягом 10 років. За цей час, організація зібрала власний автопарк спецтехніки, яка може використовуватися при виконанні різних послуг:
  • прибирання після знесення та демонтажу;
  • вивіз сміття після формування прорізів;
  • благоустрій територій;
  • земляні роботи;
  • розчищення ділянок;
  • спіл та обрізка дерев;
  • вивезення снігу,
  • доставка будматеріалів і багато інших робіт виконуються із застосуванням -самоскидів, навантажувачів, екскаваторів, кранів, гідромолотів та іншої техніки.
Самоскиди також беруть участь у доставках грунтів — органічних для посадок, будівельних вирівнювання ландшафту ділянок при будівництві або ремонті. Технікою керують співробітники компанії з значним досвідом роботи в цій сфері, тому послуги доставки і вивезення — завжди надаються компетентно.

ЦІНА ПРОКАТУ САМОСКИДА КАМАЗ 10т В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Вартість оренди самоскида по Києву и области обозначена в прайсах на сайте компании “СНОС”, с его помощью есть возможность рассчитать цену самостоятельно. Самый простой способ подсчетов бюджета на прокат самосвала — это обратиться к менеджеру офиса. Итоговая цена составляется, в зависимости от всех нюансов предстоящей работы. Также компания предоставляет возможность оплаты посменно, или используя систему почасовой аренды.В случае срочной аренды “на вчера” — замовити самоскид в Києві можно в кратчайшие сроки, в том случае, если есть свободные машины на момент обращения. Компания “СНОС” регулярно следит за технической составляющей машин, благодаря чему, техника всегда готова к выезду.Компания “СНОС” сотрудничает с частными и юридическими лицами, что обеспечивает возможность расчетов — наличным или безналичным способом с учетом НДС.

Оренда самоскида 10 тонн

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Оренда самоскида 10 тонн 9 м3

зміна

4500.00

2

Вартість кілометра пробігу в одну сторону

км

20.00

3

Вартість разового перевезення по місту

рейс

1800.00

4

Погодинна оплата самоскида 10 тонн 9 м3

годину

560.00

5

Самоскид вантажопідйомністю 5 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

1300.00/1200.00

6

Самоскид вантажопідйомністю 10 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

2000.00/1800.00

7

Самоскид вантажопідйомністю 30 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

4000.00/3500.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk