Оренда самоскида МАН, ДАФ 30 тон

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Прокат самоскида МАН, ДАФ 30Т

Тридцатитонники задіюються в особливо об'ємних роботах з доставки або вивозу матеріалів. Також подібні машини перевозять габаритні і нестандартні вантажі, які зручно транспортувати технікою з високими бортами. Важковаговики справляються з роботою в два, а то і в три рази швидше, ніж самоскиди меншою тоннажності. І, тим не менш, подібні апарати не завжди можуть переміщатися усіма вулицями міста, ці моменти завжди враховуються при оренді самоскида.

Компанія "СНОС" надає послуги по оренді самоскидів МАН, ДАФ 30т в Києві та області. Організація виконує різні завдання, щоб протягом 10 років у сфері будівельних послуг, володіючи великим арсеналом сучасної та бюджетної техніки у власному автопарку, що надається в прокат під керуванням професійних машиністів-операторів.

ОРЕНДА САМОСКИДІВ МАН, ДАФ 30 Т У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Самоскиди — легко долають різні ділянки місцевості. В умовах бездоріжжя — на будівництвах, у неосвоєній місцевості, а також в кар'єрах — це перші машини, що задіюються в транспортувальних роботах.

Перший етап

На першому етапі фахівці оцінюють особливості робіт і необхідність застосування певної техніки. Також, опрацьовується маршрут під'їзду до місця навантаження матеріалів, визначається кількість застосовуваної техніки.

Другий етап

На другому етапі відбувається навантаження будівельного матеріалу або інших вантажів на самоскиди. Навантаження відбувається вручну або з використанням іншої техніки, по можливості — з автопарку компанії «СНОС». Після завантаження, здійснюється вивезення матеріалів в певне місце. На кожному етапі робіт у фахівців-водіїв є всі документи, що підтверджують законність робіт.

Третій етап

На завершення, виконується вивантаження вантажу в попередньо визначеному ділянці. Завдяки можливості задіяти кілька одиниць спецтехніки, затримок у процесі надання послуг оренди самоскидів — не виникає, а якщо вони з'являються, то в найкоротші терміни усуваються, з використанням іншої техніки з автопарку організації.

ОСОБЛИВОСТІ САМОСКИДА МАН, ДАФ 30т

Оренда самоскидів 30-тонників необхідна для перевезення піску, ґрунту, щебеню, вивезення снігу, будівельного сміття та інших відходів. Можна сказати, що самоскиди МАН, ДАФ 30т — універсальний транспорт, тому що процес вивантаження сипучих матеріалів відбувається без втручання людини. Вантаження в кузов проводиться екскаватором або навантажувачем механізованим способом, які також можна орендувати в компанії «СНОС». Але коли виробляється навантаження матеріалів, де необхідно прибрати порожнечі — тоді застосовується ручна праця.

Для якісної та оперативної роботи, весь транспорт організації оглядають і перевіряють технічні фахівці, тому машини завжди готові до застосування в будь-яких умовах. Для бюджетних варіантів застосовується заміна складових, на більш сучасні, що підтримує спецтехніку в робочому стані і підвищеної продуктивності.

ЦІНИ НА ОРЕНДУ САМОСКИДІВ МАН, ДАФ 30Т

Точну ціну оренди самоскида 30т в Києві — розрахувати малоймовірно, оскільки завжди є нюанси, що впливають на підсумкову вартість наданих послуг. Попередню ціну можна дізнатися, зв'язавшись з менеджером компанії в телефонному режимі, погодивши ряд моментів майбутньої роботи.

Замовити самоскид в Києвіможна протягом декількох хвилин, звернувшись за номером телефону вказаним на сайті компанії. У переговорах визначається техніка, що буде використовуватись для виконання разових або комплексних робіт.

Компанія "СНОС" працює з приватними і юридичними особами на договірній основі. При співпраці з організаціями та юридичними особами можливий розрахунок безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

Оренда самоскида 30 тонн

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Оренда самоскида 30 тонн 20 м3

зміна

6500.00

2

Вартість кілометра пробігу в одну сторону

км

30.00

3

Вартість разового перевезення по місту

рейс

2500.00

4

Погодинна оплата самоскида 10 тонн 9 м3

годину

850.00

5

Самоскид вантажопідйомністю 5 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

1300.00/1200.00

6

Самоскид вантажопідйомністю 10 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

2000.00/1800.00

7

Самоскид вантажопідйомністю 30 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

4000.00/3500.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk