Прокат самоскида МАЗ 25 тонн

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Оренда самоскида МАЗ 25 тонн

Оренда самоскида в Києві затребувана послуга, але 25 тонники задіюються для потужних обсягів перевезень сипучих матеріалів, а також для транспортування нестандартних конструкцій.

Самоскид складається з причепа (напівпричепа) і кузова, що має бункерний вигляд. Вивантаження вантажу здійснюється за допомогою гідравлічної системи, і спеціально існуючою конструкцією телескопічного підйомника. Можливості такого самоскида мають великий попит, який зростає з кожним роком, порівняно з вантажівками з цільним кузовом.

Варто відзначити те, що послуги оренди самоскида затребувані при прибирання міської території від різного сміття чи снігу, а також при доставці різних сипучих вантажів (піску, щебеню) або матеріалів. В основному послуги транспортування 25-тонником потрібні при виконанні робіт комунальними службами, або ж на будмайданчиках.

Компанія "СНОС" надає в оренду самоскид МАЗ 25т в Києві і по області, у супроводі машиністів з досить високим стажем роботи на орендованій машині. Чималу участь в оперативності і компетентності виконання завдань, приймають саме водії з досвідом.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ САМОСКИДА МАЗ 25т

Сфера послуг самоскидаяк вже згадувалося вище, досить широка. Великі обсяги перевозяться машиною, виключають витрати на додаткові рейси малою технікою. Наприклад 10т самоскид перевозить той вантаж, що зможе 25т — за два рейси, але в той же час — підбір машин проводиться, в залежності від можливостей пересування по місту, а саме з урахуванням столичних умов.

Основні напрямки важкоатлетів це:

  • підготовка ділянки до будівництва;
  • земляні роботи, пов'язані з вирівнюванням ділянки;
  • благоустрій територій;
  • роботи по знесенню і демонтажу різних конструкцій, а також безліч інших робіт.

В цілому, на цьому перерахування сфера залучення важковаговиків не закінчується.

ПОСЛУГИ ОРЕНДИ САМОСКИДА 25т В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" має в наявності великий арсенал спецтехніки, який часто застосовується при знесенні зайвих конструкцій і наступних прибирання будівельного сміття з майданчиків, з подальшим вивезенням на утилізацію або вторинне використання. Для таких робіт передбачена оренда самоскидав залежності від обсягу вивозиться матеріалу.

Вантажно-розвантажувальні роботи виконуються за погодженням сторін. Задіюються трудові ресурси співробітників організації, або додатково компанія може надати в оренду спецтехніку з власного парку компанії, для виконання завдань механізованим способом. На навантажувальні заходи, техніка здається в прокат по Києву та області, також у супроводі машиністів — операторів.

Завезення грунтів на ділянку, вивезення деревних відходів, вивезення непотребу і інші інші послуги — вимагають компетентної роботи, не тільки самоскидів, але і фахівців, що беруть участь у процесах. Абсолютно різні види навантажень за 10 років роботи організації, вже виконали фахівці компанії "ЗНОС". Тому компетентність і кваліфіковані рекомендації менеджерів по вибору самоскида в оренду — гарантовані.

ЦІНА ПРОКАТУ САМОСКИДА МАЗ 25т В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Вартість послуг оренди самоскида по Києву і області, можна попередньо розрахувати за допомогою прайсів організації, які вказані на сайті компанії "СНОС". Визначивши послуги та ціни, є можливість набрати номери телефонів, що є на сайті. У випадках відсутності зв'язку або довгостроково зайнятої лінії, варто внести свій номер телефону у форму зворотнього зв'язку. Після чого, співробітник компанії найближчим часом передзвонить, і уточнить усі деталі і нюанси замовлення, повідомить попередню суму замовлення.

Замовити самоскид в Києві і можна в компанії "СНОС". Вся спецтехніка подається в технічно справному стані, виконання поставлених завдань супроводжується з участю машиніста-оператора. У компанії є багато будівельної, і не тільки, техніки, що допомагає виконати всі об'ємні завдання, навіть якщо одноразово потрібно кілька машин. Подібні обсяги робіт, власником розраховуються за ціною за прокат спецтехніки — значно нижче.

Компанія "СНОС" працює з приватними і юридичними особами на договірній основі. При співпраці з організаціями та юридичними особами можливий розрахунок безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

Оренда самоскида 25 тонн

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Оренда самоскида 25 тонн 16 м3

зміна

5500.00

2

Вартість кілометра пробігу в одну сторону

км

20.00

3

Вартість разового перевезення по місту

рейс

2500.00

4

Погодинна оплата самоскида 25 тонн 16 м3

годину

700.00

5

Самоскид вантажопідйомністю 5 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

1300.00/1200.00

6

Самоскид вантажопідйомністю 10 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

2000.00/1800.00

7

Самоскид вантажопідйомністю 25 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

3500.00/3000.00

8

Самоскид вантажопідйомністю 30 т., навантаження ручне/механізоване

рейс

4000.00/3500.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk