Балкони і лоджії послуги

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Балкони і лоджії демонтажні роботи

Будучи володарем балкона або лоджії, ви напевно думали, як все там облаштувати. Нерухомість, яка дісталася від родичів, власне житло, квартира у новобудові − все це обумовлено обмеженими квадратними метрами площі. І якщо ваш балкон або лоджія який десяток років не змінюють свого вигляду, пора подумати про їх оновлення.Увага, йде ремонт!Можно сделать классический ремонт, заменив то, что вышло из строя или «просит» замены. Например, сделать новое остекление. И вот новые стеклопакеты призывно смотрят на мир, радуя  своих владельцев. А как же отделка? У неё за столько лет  презентабельный вид превратился в серую обыденность. Значит, появился ещё один пункт, требующий решения.Подождите, а не хотите ли сделать перепланировку? Балкон, соседствующей с маленькой кухней, добавит объёмности помещению.  Появится место для приёма гостей или более удобного размещения многочисленных элементов кухонного гарнитура.Балкон рядом с комнатой – тоже отличная вещь. На нём легко соорудить комнату для отдыха, уголок для хобби, цветочную оранжерею, мини-библиотеку.  Нехватка идей компенсируется интернет-запросами – только успевай выбирать.

Балкон

  1. Тим, кому треба усамітнення

Кожному хоч іноді потрібні хвилини спокою, а комусь- годинник. Приміщення, відгороджене від решти домашнього шуму, допоможе швидше відновити сили. У кімнаті зазвичай чути переміщення домочадців за дверима, кухонні стуки, дитячі крики. А якщо хочеться побутової тиші – ласкаво просимо на відгороджений балкон. Поставивши крісло або диван, ви насолодитеся відносним спокоєм, щоб через короткий час вийти до рідних з посмішкою щасливої людини.

  1. Якщо працюєте вдома

Робота онлайн давно стала звичною для тих, хто володіє самоорганізацією. Ви можете працювати у фрілансі або бути задіяні в аутсорсе, мати інтернет-магазин або займатися продажами через інтернет. При такої діяльності не потрібно виходити з дому, а свою діяльність легко організувати на кількох квадратних метрах. Стіл, мобільний телефон, ноутбук та організація локального освітлення для роботи у вечірні години – ось і все, що знадобиться. А приміщенням може стати кухня (не завжди зручно), кімната або вдало організований балконний простір.

  1. Ваша відмінна риса – гостинність

Любите посиденьки, галасливі компанії, що запам'ятовуються вечора? Для зустрічі пари-трійки друзів відмінно підійде балкон. Поставивши невеликий столик з закусками, ви допоможете гостям втамувати голод і з цікавістю проведете час.

Аналогічно можна продумати варіанти облаштування і з лоджією.

До чого ведемо розмову

Ми готові підключитися до реалізації вашої мрії. Для старих конструкцій знадобиться зробити демонтаж скління, парапету, перегородки, отвору, порогу або навіть балконної плити, схильної до обвалення. Збільшимо зовнішню зону, здійснивши винос балкона. При розширенні території видалимо віконний отвір, тумбу під ним, поріжок, підготувавши місце для майбутніх дизайнерських ідей. Допоможемо трансформувати лоджію згідно з особистим уподобанням.

Компанія «Знесення» приймає також замовлення на демонтаж сходових маршів, розширення ліфтових прорізів.

Повний перелік послуг можна побачити на сайті в тематичному розділі.

Балкони та лоджії
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж балконупослугадоговірна
2Демонтаж балконного блокушт950.00
3Демонтаж балконного отворушт1500.00
4Демонтаж балконного парапетупослугадоговірна
5Демонтаж балконного поруччям2600.00
6Демонтаж бетонної перегородким2500.00
7Демонтаж балконного огородженняпослугадоговірна
8Демонтаж балконного порогушт550.00
9Демонтаж балконного вікна (зі збереженням)шт450.00
10Демонтаж балконної перегородким2600.00
11Демонтаж балконної плитипослугадоговірна
12Демонтаж балконної тумбишт950.00
13Виніс балконупослугадоговірна
14Пристрій лоджій Київ і областьпослугадоговірна
15Збільшення балконного отворушт1500.00
16Демонтаж підвіконної тумбишт950.00
17Демонтаж підвіконного блокушт950.00
18Демонтаж віконного блокушт450.00
19Демонтаж віконного отворушт1200.00
20Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
21Подрібнення бетону і цегли відбійними молоткамим32500.00
22Різка штроб в бетоні/залізобетонім. пог50.00
23Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
24Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk