Оренда бульдозера CATD 6

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

ОРЕНДА БУЛЬДОЗЕРА CATD 6

Бульдозер CATD 6 це багатофункціональна спецтехніка, дозволяє використовувати змінне обладнання, розпушувачі, відвали та інші приспособы. Використовуючи бульдозер на земляних майданчиках надається можливість для переміщення грунту, очищення території, підготовки ландшафту для будівельних робіт. Техніка працює на дизельному паливі і оснащена гусеничником, дозволяючи проводити роботу на м'яких грунтах. Електрогідравлічна система управління мінімізує і спрощує обслуговування спецтехніки.

Компанія "СНОС" надає в оренду бульдозер CATD6 у Києві та області, оснащена великим переліком техніки і обладнання, дає супровід водія-оператора, який чітко справляється з управлінням всієї техніки, і в разі необхідності зможе вирішити усі непередбачені ситуації.

 

ОСОБЛИВОСТІ ОРЕНДИ БУЛЬДОЗЕРА CATD6

Оренда гусеничного бульдозера CATD6 в Києві і області для роботи на хитких і нестандартних грунтах, надається компанією "ЗНОС". Гусеничний спецтранспорт транспортується до об'єкту — за допомогою спеціальних машин, що робить невиробничих прокат на малі терміни, саме тривала експлуатація виправдовує вартість доставки та використання бульдозера в роботі. Однак в інших ситуаціях спецтранспорт досить ефективний і раціональний в застосуванні.

Спецмашина не забруднює навколишнє середовище і наділена багатофункціональними здібностями. Легко вирівнює і готує навіть заморожений грунт, досить маневрений і вимагає мінімального технічного обслуговування.
Підприємство "ЗНЕСЕННЯ" здає в оренду кілька варіацій асортименту моделей бульдозерів.

ПОСЛУГИ ОРЕНДИ БУЛЬДОЗЕРА CATD6

Компанія "ЗНОС" в будь-який час року надасть в оренду бульдозер CAT D 6 у Києві та області разом з супровідною, необхідною технікою. Великий арсенал техніки і устаткування Замовник зможе вибрати саме в нашій організації, а також змінне навісне обладнання. Паралельно зі спецмашинами будуть надані в супровід машиністи-оператори.

Перевагою оренди бульдозера, є оснащення навісним змінним обладнанням, серед якого можна виділити, в залежності від поставлених завдань — лебідку, а для розпушування і підготовки ділянки до монтажних робіт — розпушувач. Для максимально стійкого заднього ходу застосовується задній противагу, обумовлюючи поставлені завдання застосовуються різноманітні відвали, з можливістю його зміщення дозволяється використовувати L-образні бруси, а також ще багато чого інше навісне обладнання, в залежності від модифікації.

Весь арсенал спеціалізованої техніки компанії "ЗНЕСЕННЯ" знаходиться в стані повної готовності до експлуатації, так як проходить своєчасне технічне обслуговування. Це дозволяє оперативно доставити робочі машини і приступити до виконання властивих завдань, що економить час Замовника та удовлетворяит відповідні вимоги.

ЦІНА ПРОКАТУ БУЛЬДОЗЕРА CATD6

Ціна оренди бульдозера САТD6 в Києві і області в першу чергу залежить від відстані, на яку необхідно доставити спецтехніку, потім у вартість входить обсяг робіт, широта поставлених завдань, використання змінного і додаткового обладнання, і навісного допоміжного обладнання. Компанія "ЗНЕСЕННЯ" при складанні кошторису на оплату враховує весь комплекс робіт, необхідних для виконання завдань і послуг.

Замовити бульдозер і іншу спеціалізовану техніку надається можливим на підприємстві, в комплексі зі всіляким необхідним обладнанням, що забезпечить своєчасність і масштабність виконання поставлених завдань.

Для зв'язку з компанією необхідно зателефонувати за номером телефону, який вказаний на сайті. Менеджери компанії доступно і в повному обсязі прорахують приблизну ціну оренди спецтехніки. При замовленні комплексно — техніку, вантажні машини, змінне устаткування, інструмент, що здається в прокат в компанії "ЗНЕСЕННЯ" — в цілому, дасть зниження підсумкової ціни.

Позитивною позицією при оренді спеціалізованої техніки та обладнання, є те, що організація надає послуги фізичним та юридичним особам, і допускає готівковий

Оренда бульдозераCAT D6
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Прокат бульдозера ДТ 75зміна4500.00
2Оренда бульдозера Т-100зміна6500.00
3Оренда бульдозера Т-130зміна6500.00
4Оренда бульдозера Т-170зміна6500.00
5Оренда бульдозера САТ D5зміна8500.00
6Оренда бульдозера САТ D6зміна11500.00
7Доставка траломпослугадоговірна
Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.
Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.
Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.
×
Зворотний дзвінок
uk