Знесення будинків

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу знесення будинків

Наша організація пропонує послуги по знесенню будинків будь-якого ступеня складності. Багаторічний досвід персоналу плюс повний набір професійної техніки та інструментів – це те, що необхідно для ефективного і безпечного демонтажу. Роботи надаються по Києву та київській області.

Чому знесення будинку – процес, що вимагає серйозного підходу?

• Специфіка демонтажу будівель в густонаселеній частині міста полягає в тому, що спочатку потрібно вивчити план підведених комунікацій до будинку, щоб уникнути пошкодження підвідних труб. Це вимагає участі фахівців, готових взяти на себе відповідальність за наслідки демонтажу.

• При руйнуванні будівель на ділянці поряд із застосуванням автокрана часто використовується метод ручного розбирання, що дозволяє повторно використовувати будматеріал. Для цього потрібні особливі навички.

• Для безпеки важливо, щоб всі обвалення прямували всередину будинку, а коли проводиться знесення аварійного будинку, може виникнути загроза обвалення всієї конструкції. Тому наявність досвідчених працівників, які знають всі тонкощі, просто необхідно.

• При демонтажі будинку з дачним ділянкою, де існує ризик пошкодити рослини або сусідні будови, уникнути конфліктних ситуацій допоможе виконроб, який керує всіма роботами.

Як відбувається демонтаж?

В основному, знесення будинку складається з послідовних операцій, що включають в себе кілька етапів.

1. Проводиться оцінка будови, огляд місцевості для визначення обсягу робіт і потрібної техніки з обладнанням. Перевіряється наявність підземних сполук.

2. Встановлюється тимчасовий паркан. Якщо потрібно, ділянка розчищається від чагарників, пнів та іншого сміття.

3. Виносяться матеріали для вторинного використання, демонтуються комунікації, знімаються вікна, розбираються дверні та віконні рами, покрівля.

4. Проводиться демонтаж стін, металевих конструкцій, перекриттів і фундамент

Вартість демонтажних робіт залежить від багатьох факторів, наприклад, розміри будівлі, товщина стін, з яких матеріалів було побудовано, можливість під'їзду до нього, віддаленість від інших забудов і багато іншого. Але після розмови по телефону ви зможете дізнатися приблизно, на яку суму потрібно буде розраховувати. Але для розрахунку остаточної суми буде необхідний особистий огляд фахівця.
Незважаючи на гадану складність, знесення будинку – не такий вже довготривалий процес. Наша компанія виконає всі роботи швидко і ефективно в найкоротші терміни

Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Демонтаж і вивезення
Цегляного будинкум2від 350.00
Дерев'яного будинкум2від 350.00
Глиняного будинкум2від 350.00
Підвалум2договірна
Демонтаж будинку вручну
Демонтувати покрівлюм2від 50.00
Демонтувати дерев'яні конструкції дахупослугавід 900.00
Демонтувати димарпослугавід 650.00
Демонтувати дерев'яні перекриттям2від 50.00
Демонтувати бетонні перекриття (товщиною до 15см)м2від 200.00
Демонтувати вікна та дверіштвід 50.00
Демонтувати труби опаленняпослугадоговірна
Демонтувати утеплювачм2від 60.00
Демонтувати дерев'яну підлогум2від 45.00
Демонтувати цегляну стінум2від 50.00
Демонтувати дерев'яні стіним2від 35.00
Демонтувати мурований фундаментм2від 1500.00
×
Зворотний дзвінок
uk