Демонтаж фундамента в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Демонтаж фундаменту і особливості його виконання

В умовах щільної міської забудови складно знайти місце для нових будівель. Тому часто забудовнику доводиться спочатку знести старі будівлі, щоб звільнити майданчик для нового будинку. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією і не знаєте, як вирішити завдання з демонтажу фундаменту, то звертайтеся до нас. Фахівці нашої компанії не тільки легко впораються зі знесенням непотрібної конструкції, але і очистять ділянку від сміття.

Різні технології для демонтажу будь-яких будівель

Процес видалення непотрібного фундаменту – один з найбільш складних етапів знесення будівель. Його виконання вимагає грамотного підходу і застосування спеціального обладнання. Вибір конкретної технології демонтажу фундаменту залежить від наступних факторів:

• розташування об'єкта щодо поруч розташованих будинків;

• матеріалів, з яких він складається;

• технічного стану конструкції.

Тому перш ніж приступати до виконання цієї операції наші спеціалісти виїжджають на місце і проводять ретельне обстеження об'єкта. З урахуванням зібраних даних вибирається технологія, по якій буде виконуватися демонтаж фундаменту. Це може бути:

• ручне розбирання конструкції;

• застосування спеціальної техніки;

• комбінований спосіб.

Кожен з перерахованих методів розбирання фундаменту має свої особливості і підбирається для конкретного об'єкта. Точно визначити, який з них підійде для вирішення вашої задачі зможуть тільки професійні будівельники.

Які послуги можна замовити у нас

Якщо вам належить демонтаж фундаменту, то звернувшись до нас вам не доведеться самостійно контролювати кожен етап робіт. З цим чудово справляються майстри нашої компанії. Вони володіють великим досвідом у сфері знесення будівель різної складності, відповідально підходять до своєї справи і зможуть швидко і якісно реалізувати поставлену перед ними задачу. З нами роботи по демонтажу будуть виконуватися в такому порядку:

• виїзд на об'єкт для оцінки обсягу і складності завдання;

• вибір відповідної технології розбирання конструкції;

• обговорення переліку додаткових послуг, зокрема вивезення сміття з ділянки;

• розрахунок вартості;

• виконання зносу фундаменту.

Зв'яжіться з нами, щоб домовитися про виїзд фахівців на об'єкт і обговорити терміни виконання робіт. Попередню вартість послуги з демонтажу, з урахуванням вивезення будматеріалів з ділянки, ви зможете дізнатися у менеджерів компанії, а точну ціну вам назве фахівець. Вона залежить від обсягу фундаменту, можливості використання техніки розраховується індивідуально для кожного об'єкта.

Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Демонтаж фундаменту екскаватором (неармований фундамент)послугавід 4500.00
Демонтаж фундаменту гідромолотом, на базі екскаватора (кам'яний фундамент або армований)послугавід 6500.00
Демонтаж фундаментів ручним способом (із застосуванням відбійного молотка)м2від 1500.00
Демонтаж фундаментів з ФБСм2договірна
Різка фундаментівпослугадоговірна
×
Зворотний дзвінок
uk