Демонтаж стен в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Демонтаж стін

Сучасний ремонт приміщень не обходиться без перепланування, яка включає в себе зміщення або повний знос стін, розширення або пристрій прорізів, демонтаж перегородок і стін, зняття стяжки і демонтаж штукатурки, демонтаж старої плитки у ванній і на кухні, і багато інших демонтажні роботи всередині приміщення.

Демонтаж стін в квартирі необхідно виконувати без сильного шуму, без зайвої вібрації і динамічних навантажень. Якісно виконати знесення стін у квартирі нам допомагає алмазна різання і алмазне свердління бетону. Резка стін без пилу з водою або з пилососом також надається нашою компанією в якості послуги.

Особливо великий обсяг будівельного сміття утворює демонтаж стін і зняття стяжки підлоги в квартирі. У процесі такого демонтажу в приміщенні з'являється будсміття, який якщо його своєчасно не упакувати в мішки, приносить масу незручностей своєю присутністю.

Упаковка будівельного сміття в мішки, його переміщення, навантажування на самоскид і вивезення також здійснюється нашою організацією.

Знесення стін у квартирі і демонтаж перегородок наша компанія виконує різними методами:

— алмазна резка стін;

— демонтаж стін перфоратором;

— руйнування стін кувалдою;

На відміну від демонтажу стін перфоратором або кувалдою, алмазна резка стін виконується безліччю способів, оскільки асортимент обладнання, яким можна порізати бетонну стіну, дуже великий. Наша компанія виконує алмазне різання бетону, як звичайними болгарками, так і канатними пилами, стінорізними машинами і бензорізами. Тип застосовуваного устаткування визначається в залежності від товщини стіни, ступеня армування бетону та складності доступу до роботи.

Демонтаж стін у квартирі часто необхідно виконувати без вібрації і динамічних навантажень на конструкцію, це особливо актуально при необхідності знесення частини стіни або ж коли проводитися пристрій отвору. Різка бетону в даному випадку повинна виконувати не тільки без використання відбійного молотка при проході кутів отвори, але і без виділення величезної кількості бетонної пилу, яка утворюється при різанні бетону або цегли. Наше обладнання дозволяє прибрати всю пил в процесі різання стін у промисловий пилосос або ж погасити її поява шляхом подачі води на алмазний ріжучий диск.

Незаперечною перевагою алмазного різання стін є відсутність необхідності упакування сміття в мішки, адже бетонну стіну можна порізати на сегменти (квадрати і прямокутники з цільного бетону), які наші вантажники можуть цілком занурити в машину. Демонтаж перегородок в квартирі виконується за допомогою все тих же інструментів: різьбярів, перфораторів, ломів. Ми можемо запропонувати нашим Замовникам різні способи демонтажу в квартирі:

— різання стін болгаркою;

— різка бетону без пилу;

— свердління стін;

— демонтаж бетону.

Всі роботи виконуються професійним інструментом, що дозволяє зберегти максимальну чистоту в приміщенні, створити мінімальний шум і повна відсутність вібрації

Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Демонтаж стін
Демонтаж перегородокм2від 50.00
Демонтувати цегляну стінум2від 50.00
Демонтувати бетонну стінум2від 200.00
Демонтаж стін у панельних будинкахм2від 200.00
Демонтувати несучу стінум2договірна
Демонтаж вікон
Демонтувати віконні рамим2від 50.00
Демонтувати підвіконням2від 150.00
Демонтувати підвіконну тумбуштвід 750.00
Вирівнювання укосівм/пвід 75.00
Видалення чвертім/пвід 100.00
Розширення віконного отворуштвід 950.00
×
Зворотний дзвінок
uk