Демонтаж сяжки в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Демонтаж стяжки - від 40 грн/м2

Зняття стяжки підлоги є практично щоденної роботи для наших працівників. Знесення стяжки ми виконуємо, як правило відбійними молотками і перфораторами. Але, бувають випадки, коли стяжка підлоги дуже стара і її можна просто розбити кувалдою. Розбиту стяжку наші працівники упакують в будівельні мішки і здійснять завантаження мішків на самоскид.

Демонтаж армованої стяжки виконується трохи складніше, оскільки металоконструкція, що знаходиться в цементі, суттєво посилює конструктивні якості стяжки. В такому випадку ми застосовуємо потужні відбійні молотки, які суттєво збільшують продуктивність руйнування бетону. Недоліком такої роботи є вібрація і шум.

Демонтаж цементно-піщаної стяжки виконується перфоратором або відбійним молотком з широкою лопаткою на робочій піку. Зняття цементної стяжки з підлоги перфоратором проводиться складніше, ніж знесення бетонної стяжки, оскільки з-за цементу з піском піку відбійного молотка грузне в стяжці.

Демонтаж штукатурки, демонтаж плитки також входять у перелік послуг демонтажу від нашої компанії.

У своєму арсеналі наша компанія має великий професійного будівельного інструменту, що дозволяє ефективно проводити демонтажні роботи в приміщеннях і на вулиці навіть в суворих умовах погоди.

При роботі в промислових приміщеннях ми надаємо послуги гідромолота на базі екскаватора або виробляємо роботи важкими відбійними молотками.

Демонтажні роботи ми виконуємо за готівковим і безготівковим. Надаємо послугу безкоштовного виїзду представника нашої компанії на об'єкт для попереднього перегляду і оцінки робіт. Послуги розрахунку вартості робіт надаємо безкоштовно

Демонтаж стін в квартирі, свердління отворів, різання бетону без пилу, а також знесення старих будинків і розбирання конструкцій виконуються нашими спеціалістами з використанням професійного інструменту та обладнання. Телефонуйте нам! Ми завжди раді плідній співпраці з Вами.

Найменування роботиОдиниця виміруЦіна, грн
Демонтаж плитки на підлозім2від 35.00
Демонтаж цементно-піщаної стяжким2від 35.00
Демонтаж бетонної стяжким2від 150
Демонтаж стяжки армованоїм2від 75.00
Демонтаж бетонної порогум2від 450.00
Демонтаж перекриттівм2договірна
Демонтаж сходових маршівм2договірна
×
Зворотний дзвінок
uk