Демонтаж в квартире в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Демонтаж в квартирі вартість

Демонтаж стін всередині приміщень будинків, квартир, офісних і виробничих приміщень виконується фахівцями нашої компанії на високому профессионалном рівні з використанням ручної сили, але і за допомогою сучасного високотехнологічного професійно обладнання, що дозволяє максимально ефективно і в найкоротші терміни провести демонтаж залізобетонних стін і перекриттів не кажучи вже про цегляних стінах і перегородках, стін товщиною 5-10 сантиметрів, які демонтуються без особливих зусиль, подивіться наші ціни.

При переплануванні квартири нашим Клієнтам часто необхідно виконати демонтаж перегородок, демонтаж стяжки підлоги, демонтаж плитки у ванній або на кухні, зберігши цілісність стін, а також демонтаж підлоги, демонтаж балконних тумб, при влаштуванні отвору в стіні є необхідність посилення отвору в разі влаштування його в несучій стіні. Так само ми виконуємо демонтаж панельних і залізобетонних перекриттів для сходів, використовуючи алмазорезочный і алмазобурильный промисловий інструмент, внаслідок чого терміни таких робіт мінімальні, а ціни порадують.

Демонтаж стяжки підлоги, демонтаж плитки ми виконуємо з використанням перфораторів різного ваги, що збільшує продуктивність робіт з демонтажу, особливо різновид перфораторів, застосовуваних при демонтажі штукарурки, стяжки, плитки, необхідна при роботі в труднодоступних місцях, або ж при жемонтаже штукатурки або плитки на стелі або з'єднанні стіни зі стелею, де маніпулювати великим і важким перфоратором важко фізично і цей факт впливає на швидкість виконання робіт.розцінки на демонтажні роботи в Києві

Часто ми використовуємо для роботи в приміщеннях електричні пили і ручний інструмент для виконання таких робіт як демонтаж гіпсокартону, демонтаж паркету, демонтаж підвісної стелі, демонтаж дерев'яних стін і перегородок, завдяки використанню електроінструменту практично відсутня гуркіт і вібрація при падінні састей стін, адже вони акуратно зрізують частинами і складаються нашими фахівцями на купу.Ціни.

Демонтаж балконних тумб, демонтаж підвіконних тумб для виходу на балкон, демонтаж стяжки ціна київ, ніш і отворів в стінах ми виконуємо професійним алмазорезным інструментом і відбійними молотками, за необхідності попередньо посиливши отвір або отвір металом. Так само варто відзначити, що роботи виконуємо, практично, без пилу, адже до будь-якого нашого інструменту підключається промисловий пилосос, що істотно зменшує кількість виробленої пилу в процесі алмазного різання бетону або свердлінні отворів в стінах.

Демонтаж фундаментів ми виконуємо як відбійними молотками, так і долучаємо до роботи міні спецтехніку або ж екскаватор-гідромолот, там де присутня можливість роботи техніки. Демонтаж бетонних або залізобетонних конструкцій всередині приміщень - робота важка і дорога через неможливість проїзду всередину приміщення громіздкою спецтехніки (яка суттєво здешевлює демонтаж залізобетону). Такі конструкції можна демонтувати лише з використанням канатних пив, стінорізальних машин, бурових установок, алмазних різьбярів. Будь-який з перерахованих інструментів працює по бетону сегментами з алмазним напиленням, а це не дешеве обладнання та робота за демонтаж бетонних конструкцій в приміщеннях стане багато витратною, але все ж здійсненним нашими фахівцями. До таких робіт віднесемо часто виконувані нами демонтаж ємностей із залізобетону, демонтаж фундаментів під верстатами, демонтаж промислових конструкцій у виробничих приміщеннях.

До демонтажних робіт всередині приміщень так само відноситься пристрій прорізів у стінах, перекриттях, фундаментах, перегородках. Отвір в стіні вирізається алмазорезочными пилами або висвердлюється алмазними порожнистими коронками з допомогою бурових установок провідних світових виробників Hilti, Weka, Husqvarna. Ці ж продукція цих виробників використовується нашою компанією в сфері алмазного різання бетону, каменю, цегли. Отвір у несучій стіні з попереднім посиленням, розширення отвору, посилення прорізу, отвір в бетонних блоках товщиною до 500 мм, отвори в залізобетонних перекриттях і прорізи в міжкімнатних перегородках виконуємо швидко і якісно в найкоротші терміни з високою точністю виконання робіт. Різка бетону без пилу і за допомогою водяного охолодження диска. Пристрій прорізів, ніш у стінах, вирізання технічних отворів, свердління стін.

Ремонт в квартирі часто починається з частковою або повною перепланування приміщень, що на пряму пов'язане з демонтажними роботами, які виконуються на стартовому етапі ремонту квартири.

Якщо квартира придбана на вторинному ринку нерухомості, то скоріше за все необхідно виконувати вивезення старого мотлоху і різних не потрібних речей перед початком робіт. У старих будинках виконується заміна комунікацій (труб, проводка і т. п.).

У квартирах первинного ринку нерухомості, як правило ремонт не дороблений до повної готовності або ж власник щось хоче переробити.

Наша компанія пропонує Вам послуги будівельного демонтажу всередині приміщень, де ми якісно, оперативно і недорого виконуємо наступні роботи:

— демонтаж старої підлоги (паркету, лінолеуму, дошки);

— демонтаж дверей, вікон, антресолей;

— зняття бетонної стяжки підлоги;

— демонтаж плитки та демонтаж штукатурки;

— частковий або повний знос стін і перегородок;

— демонтаж сантехкабіни (сантехблока);

— демонтаж балконних тумби;

— пристрій або розширення прорізів;

— різка штроб для проводки та сантехніки;

— свердління отворів для труб і витяжки;

— прибирання, пакування та вивезення будівельного сміття.

Демонтаж в квартирі виконують наші кваліфіковані працівники з великим досвідом роботи в даній сфері. Всі вони перебувають у прекрасній фізичній формі, оскільки демонтажні роботи є не зовсім легкою роботою. Так само наші співробітники не схильні до шкідливих звичок.

Ми пильно стежимо за якістю наших послуг постійно оновлюємо обладнання та інструмент, це дозволяє нам завжди бути актуальними для наших Замовників і відповідати сучасним нормам будівництва.

Ми пропонуємо Вам, попередньо, безкоштовний виїзд нашого фахівця на Ваш об'єкт для з'ясування всіх умов робіт і оцінки вартості наших послуг. Кошторис або комерційну пропозицію ми надаємо Вам безкоштовно на електронну пошту, і, після погодження всіх умов, негайно приступаємо до виконання робіт.

Демонтаж стін

Сучасний ремонт приміщень не обходиться без перепланування, яка включає в себе зміщення або повний знос стін, розширення або пристрій прорізів,демонтаж перегородок і стін,зняття стяжки і демонтаж штукатурки, демонтаж старої плитки у ванній і на кухні, і багато інших демонтажні роботи всередині приміщення.

Демонтаж стін в квартирі необхідно виконувати без гучного шуму, без зайвої вібрації і динамічних навантажень. Якісно виконати знесення стін у квартирі нам допомагає алмазна різка иалмазное свердління бетону. Резка стін без пилу з водою або з пилососом також надається нашою компанією в якості послуги.

Особливо великий обсяг будівельного сміття образуетдемонтаж стін і зняття стяжки підлоги в квартирі. У процесі такого демонтажу в приміщенні з'являється будсміття, який, якщо його своєчасно не упакувати в мішки, приносить масу незручностей, своєю присутністю. Упаковка будівельного сміття в мішки, його переміщення, навантажування на самоскид і вивезення також здійснюється нашою організацією.

Знесення стін у квартирі і демонтаж перегородок наша компанія виконує різними методами:

— алмазна резка стін;

— демонтаж стін перфоратором;

— руйнування стін кувалдою;

На відміну від демонтажу стін перфоратором або кувалдою, алмазна резка стін виконується безліччю способів, оскільки асортимент обладнання, яким можна порізати бетонну стіну, дуже великий. Наша компанія виконує алмазне різання бетону, як звичайними болгарками, так і канатними пилами, стінорізними машинами і бензорізами. Тип застосовуваного устаткування визначається в залежності від товщини стіни, ступеня армування бетону та складності доступу до роботи.

Демонтаж стін у квартирі часто необхідно виконувати без вібрації і динамічних навантажень на конструкцію, це особливо актуально при необхідності знесення частини стіни або ж коли проводитися пристрій отвору. Різка бетону в даному випадку повинна виконувати не тільки без використання відбійного молотка при проході кутів отвори, але і без виділення величезної кількості бетонної пилу, яка утворюється при різанні бетону або цегли. Наше обладнання дозволяє прибрати всю пил в процесі різання стін у промисловий пилосос або ж погасити її поява шляхом подачі води на алмазний ріжучий диск.

Незаперечною перевагою алмазного різання стін є відсутність необхідності упакування сміття в мішки, адже бетонну стіну можна порізати на сегменти (квадрати і прямокутники з цільного бетону), які наші вантажники можуть цілком занурити в машину.

Демонтаж перегородок в квартирі виконується за допомогою все тих же інструментів: різьбярів, перфораторів, ломів. Ми можемо запропонувати нашим Замовникам різні способи демонтажу в квартирі:

— різання стін болгаркою;

— різка бетону без пилу;

— свердління стін;

— демонтаж бетону.

Всі роботи виконуються професійним інструментом, що дозволяє зберегти максимальну чистоту в приміщенні, створити мінімальний шум і повна відсутність вібрації.

Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Демонтувати підвісна стелям2від 35.00
Демонтувати гіпсокартонм2від 25.00
Демонтаж плитки зі стін та підлогим2від 35.00
Демонтувати штукатуркум2від 15.00
Демонтаж стін
Демонтаж перегородокм2від 50.00
Демонтувати цегляну стінум2від 50.00
Демонтувати бетонну стінум2від 200.00
Демонтаж стін у панельних будинкахм2від 200.00
Демонтувати несучу стінум2договірна
Демонтаж вікон
Демонтувати віконні рамим2від 50.00
Демонтувати підвіконням2від 150.00
Демонтувати підвіконну тумбуШтвід 750.00
Вирівнювання укосівм2від 75.00
Видалення чвертім2від 100.00
Розширення віконного отворуШтвід 950.00
Демонтаж сантехніки
Демонтувати сантехнічне кабінуштвід 2800.00
Демонтувати ваннуштвід 300.00
Демонтаж унітазуштвід 300.00
Демонтувати раковинуштвід 50.00
Демонтаж сантехнічних трубпослугавід 200.00
Демонтувати батареї опаленняштвід 70.00
Демонтаж підлоги Демонтаж дерев'яного статі
Демонтувати паркетм2від 35.00
Демонтаж фанерим2від 70.00
Демонтувати лінолеумм2від 25.00
Демонтувати підлоги з дощокм2від 70.00
Демонтаж бетонної підлоги
Демонтувати плитку з підлогим2від 35.00
Демонтувати цементно-піщану стяжкум2від 35.00
Демонтувати бетонну стяжкум2від 150.00
Демонтувати армовану стяжкум2від 75.00
Демонтувати бетонний порігм2від 450.00
Демонтаж перекриттівм2договірна
Демонтаж сходових маршівм2договірна
×
Зворотний дзвінок
uk