Демонтаж балкона в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Як багато радості в кожній сім'ї, одержує окрему квартиру! Облаштовують її зазвичай не на один рік, і коли здається, що ось уже все в ідеалі, настає момент ремонтних робіт. Оновити стіни, стелі, підлоги можна самостійно, але для демонтажу балкона обов'язково потрібні навчені люди.

Про видалення балкона пора задуматися, якщо він знаходиться в аварійному стані, вимагає поглибленого ремонту або конкретного знесення.

Що прискорює руйнування балкона

  1. Термовлажностные перепади

Коли ртутний стовпчик опускається нижче нуля, волога в бетоні замерзає, розширюючись в обсязі. Це призводить до додаткових напруг, що впливає на несучу здатність конструкцій.

  1. Мимовільне збільшення балконів у 2 рази і більше

Бажання одержати велику площу іноді виражається в гиперболическом збільшенні балконної конструкції, яка не тільки потворно виглядає на фоні інших аналогів, але і загрожує обваленням.

  1. Відсутність армування у бетонній плиті підстави балкона

У бетону набагато нижче міцнісні характеристики, ніж у залізобетону. Неправильне використання матеріалів загрожує поганими наслідками.

  1. Створення складу на балконі з речей, не потрібних тимчасово або взагалі

Все, що заважає в квартирі, виноситься на балкон. Із серії «викинути шкода, віддавати не хочеться, самому років через 10-15 згодиться». Речі, предмети і звичайний непотріб швидко накопичуються, надаючи значну навантаження на підставу балкона.

  1. Неправильно виконане посилення плити підстави за допомогою підпор

Коли система зі стаціонарним кріпленням до фасаду буде перевантажена або встановлена неправильно, підпірки проткнуть зовнішню стіну.

  1. З'єднання кімнати з балконом в єдине приміщення

Це краще робити при наявності лоджій, так як тут опора здійснюється на 3 стіни (в балконі – всього на одну).

Завжди на висоті

У більшості випадків демонтаж балкона підкоряється певним правилам, що враховує типові схеми розбирання. Якщо балкон отримав значні руйнування в процесі експлуатації, його не можна розбирати, як зазвичай: підійде лише зовнішній спосіб, з використанням техніки або альпіністського спорядження.

Здається, що все в порядку у інших балкони гірше? Якщо аварійний стан наявності, то не треба кивати в бік комунальних служб – саме ви зумієте краще за все подбати про власну безпеку, а також вбережете від трагедії членів е сім'ї (бували випадки, коли люди падали вниз разом з балконними підставами, лише переступивши за межі кімнати).

Вартість послуги залежить від можливості безпроблемної роботи, поверху, кліматичного сезону. Наші бригади готові приступити до роботи відразу по приїзду. Весь необхідний інвентар завжди з собою: починаючи від інструменту і закінчуючи засобами індивідуального захисту. Професійно здійснюємо демонтаж на будь-якій висоті від землі, маючи спецдопуск на проведення робіт і необхідне спорядження.

Телефонуйте, якщо ви проживаєте в Києві і області. Фахівці компанії «Знесення» виїжджають на термінові і заплановані виклики в будь-які дні тижня.

Демонтаж балкону
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж балконупослугадоговірна
2Демонтаж балконного блокушт950.00
3Демонтаж балконного отворушт1500.00
4Демонтаж балконного парапетупослугадоговірна
5Демонтаж балконного огородженняпослугадоговірна
6Демонтаж балконного порогушт550.00
7Демонтаж балконного вікна (зі збереженням)шт450.00
8Демонтаж балконної перегородким2600.00
9Демонтаж балконної плитипослугадоговірна
10Демонтаж балконної тумбишт950.00
11Виніс балконупослугадоговірна
12Пристрій лоджій Київ і областьпослугадоговірна
13Збільшення балконного отворушт1500.00
14Демонтаж підвіконної тумбишт950.00
15Демонтаж підвіконного блокушт950.00
16Демонтаж віконного блокушт450.00
17Демонтаж віконного отворушт1200.00
18Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
19Подрібнення бетону і цегли відбійними молоткамим32500.00
20Різка штроб в бетоні/залізобетонім. пог50.00
21Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
22Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00
23Мінімальна вартість заявкипослуга950.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk