Демонтаж балконного блока в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Демонтаж балконного блока цены

Демонтаж балконного блока – работа тяжёлая и пыльная. Если вы хотите попробовать сделать её собственными силами, то врядли всё правильно получится, как надо, с первого раза. Испортить проём легко, а затем его придётся восстанавливать. Одному выполнить работу сложно – понадобится опытный напарник. Если вам хочется установить новый балконный проём, нужно владеть конкретной технологией, учитывающей выравнивание конструкции по вертикали и горизонтали.Удаление блока выполняется в 3 шага:
  • двері знімається з петель, виймаються вікна;
  • демонтується рама;
  • обробляються відкоси (видаляється штукатурка, герметик та ущільнюючі компоненти).
Для пластикового профиля нужно с внутренней стороны снять фиксаторы, деревянный аналог с помощью ножовочной пилки убирают по кусочкам, отпиливая и вытаскивая их с помощью лома.После деконструктивных работ надо очистить зону для установки нового балконного блока.В работе мы используем перфоратор, монтировку, молоток, кувалду, зубило, бензопилу, ножницы по металлу (при наличии арматуры), гидросистемы пылегашения, электролобзик (для разрезания деревянных рам).Порядок роботи після звернення в нашу компанію
  1. Замірник ретельно обстежує стан конструкції балконного блоку, щоб озвучити обсяг робіт і визначити зайнятість персоналу.
  2. Підбирається комплект інструментів, необхідних для проведення демонтажу. Формується бригада, яка приїжджає в обумовлений час.
  3. Перфоратор і зубило застосовують, щоб впоратися з склінням і зняти підвіконня. Для балконного блоку зручно застосовувати різак. Подача води допоможе зменшити пилоутворення.
  4. Алмазна різка бетону допоможе впоратися з матеріалом у старих будинках, коли кожна конструкція виготовлялася згідно ГОСТу і не допускалися відхилення у складі штучного каменю, а також технології його виготовлення. Міцний бетон не допускається руйнувати ударним методом, здатним викликати появу глибинних тріщин у прилеглих конструкціях.
  5. Коли в блоці виникнуть отвори, процес демонтажу прискориться. У хід йдуть відбійний молоток і лом. Останнім знімається поріг, який є граничною зоною між зовнішньою конструкцією і кімнатою (кухнею).
В будівлі монолітного типу видалення поріжка не виявиться істотних змін на конструктив будинку. У житловому будові збірного типу поріжок може виявитися тим, що утримує на собі балконну плиту. І його знесення небезпечний несприятливими наслідками. Наприклад, у «хрущовках» виникають складності з підвіконні блоком: він служить частина зовнішньої стіни, тому не може бути видалений.Що на замінуБалконный блок удаляется не просто так. Вместо старой версии можно предложить современную модель французского остекления. Она интересна увеличенной светопроникающей поверхностью, благодаря чему комната получается в дневное время «залита» естественным светом. Система представлена панорамными окнами или сочетанием окон и дверей.Мастера из компании «Снос» завершат работу за несколько часов. Ориентируйтесь на лучших, звоните в любое время!
Демонтаж балконного блоку
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж балконупослугадоговірна
2Демонтаж балконного блокушт950.00
3Демонтаж балконного отворушт1500.00
4Демонтаж балконного парапетупослугадоговірна
5Демонтаж балконного огородженняпослугадоговірна
6Демонтаж балконного порогушт550.00
7Демонтаж балконного вікна (зі збереженням)шт450.00
8Демонтаж балконної перегородким2600.00
9Демонтаж балконної плитипослугадоговірна
10Демонтаж балконної тумбишт950.00
11Виніс балконупослугадоговірна
12Пристрій лоджій Київ і областьпослугадоговірна
13Збільшення балконного отворушт1500.00
14Демонтаж підвіконної тумбишт950.00
15Демонтаж підвіконного блокушт950.00
16Демонтаж віконного блокушт450.00
17Демонтаж віконного отворушт1200.00
18Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
19Подрібнення бетону і цегли відбійними молоткамим32500.00
20Різка штроб в бетоні/залізобетонім. пог50.00
21Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
22Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk