Демонтаж балконного ограждения в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Досить часто зустрічається обвалення не самих балконів, а падіння торцевих елементів і частин захисної панелі. Особливо часто розвалюються огорожі, виконані з азбоцементних листів – матеріалу, який без хорошого полімерного покриття не здатний зберігати свої характеристики в середовищі з підвищеною вологістю.

Бічні елементи псуються за рахунок відсутності або неправильної установки водовідливу з капельником. Азбоцементні отримують механічні пошкодження через корродірованіе болтів для кріплення і монтажних куточків.

Зволікання при виявленні дефектів небезпечно швидким, часто майже непомітним глибинним руйнуванням і небезпекою для життя людей.

 

Заміна огорож

Рішення про демонтаж балконного огородження приймає після огляду конструкції з різних сторін. Загальна картина складається після того, як буде завершено огляд зовні, використовуючи альпіністські пристосування підкорення висот.

Майстер оглядає кріпильні складники, приймаючи рішення про їх очищення від іржі або заміні. Металевий каркас після роботи з окисленими ділянками покривається грунтувальною фарбою або іншим захисним засобом. Залишається встановити нову огорожу, що зручно робити двома парами рук.

Сучасні види огорож

Значна частина людей мріє жити в передмісті, маючи приватний будинок. Ось вже де ніхто не буде нав'язувати, яким за розміром і матеріалами повинен бути балкон! Замовники віддають перевагу дерев'яним балюстрада, скляним прямокутним фрагментів, чорного металу, сталі, полікарбонату.

Ковані вироби – це в першу чергу,краса форм. Такі балкони не роблять заскленими. Фігурний метал комбінують з цеглою, склом або розміщують без поєднання з іншими матеріалами.

Нержавіюча сталь зручна хорошим запасом міцності. Хромована захист продовжує термін служби матеріалу. Компоненти балконної конструкції з'єднуються за допомогою зварювання, різьблення або анкерної фіксації. Поруччя роблять дерев'яними, сталевими або алюмінієвими.

Дерев'яні стовпчики або горизонтальні елементи леерные слід обробити гідрофобізатори і засобами проти бактеріологічного гниття. Парапет встановлюється на метизах.

Листове скло з металевими доповненнями пропонується в прозорому і матовому виконанні. Матеріал застосовується товщиною 3-7 мм, монтується на раму, точкової фіксацією, з затискачами.

Цегла, натуральний каміньдозволять створити капітальну огорожу, що встановлюється на міцному фундаменті. Як більш дешева альтернатива, пропонуються газобетонні блоки.

Ми працюємо на підставі технічного завдання. Якщо воно відсутнє, то самостійно виїжджаємо на об'єкт і оцінюємо результат по демонтажу та відновлення балконного огородження, здійснивши виміри. Фахівці компанії «Знесення»роблять прорахунок, на підставі якого створюється комерційну пропозицію для замовника. У ньому зазначений обсяг робіт, терміни виконання, застосовувані матеріали, захисні склади і кріплення.

Демонтаж балконного огородження
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж балконупослугадоговірна
2Демонтаж балконного блокушт950.00
3Демонтаж балконного отворушт1500.00
4Демонтаж балконного парапетупослугадоговірна
5Демонтаж балконного огородженняпослугадоговірна
6Демонтаж балконного порогушт550.00
7Демонтаж балконного вікна (зі збереженням)шт450.00
8Демонтаж балконної перегородким2600.00
9Демонтаж балконної плитипослугадоговірна
10Демонтаж балконної тумбишт950.00
11Виніс балконупослугадоговірна
12Пристрій лоджій Київ і областьпослугадоговірна
13Збільшення балконного отворушт1500.00
14Демонтаж підвіконної тумби відбійним молоткомшт950.00
15Демонтаж підвіконного блокушт950.00
16Демонтаж віконного блокушт450.00
17Демонтаж віконного отворушт1200.00
18Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
19Дроблення бетону і цегли відбійними молоткамим32500.00
20Різка штроб в бетоні/залізобетонім. пог50.00
21Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
22Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk