Демонтаж балконного вікна в Києві і області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Демонтаж балконного вікна в Києві і області

Пріоритетне більшість замовників встановлюють металопластикові вікна. Вони коштують менше, ніж дерев'яні, не вимагають додаткової обробки рам, зберігають свій початковий відтінок протягом усього терміну служби.Очевидність демонтажуЗамена окон делается в следующих случаях:а) меняются бюджетные деревянные окна советского периода. К этому времени в них образуются огромные щели, от старости скалываются целые куски древесины, достичь красоты и термосберегания в помещении не получается;б) появляются финансы, чтобы поставить энергосберегающие аналоги (в эксплуатируемом жилье или приобретённом новострое). В целях сокращения расходов жильцы ставят одно- или двухкамерные окна, в новых домах вообще используются самые дешёвые стеклопакеты. Получив возможность заняться утеплением своего жилья, люди термоизолируют входные двери и монтируют окна с минимальными теплопотерями;в) установка окон, выполненная горе-мастерами, приводит к ошибкам в монтаже, применении «подпольной» фурнитуры из мягких металлов, нарушении качества армирования, выборе самого дешёвого и недолговечного уплотнителя.Пользователи сталкиваются с искривлённой плоскостной установкой, слабой звукоизоляцией пакетов, наличием влаги между стёклами, появлением трещин на углах пластиковой конструкции. Как говорится: решил удешевить процесс, доверился проходимцам, не проверил сразу – пеняй на себя. И теперь уже помочь сможет только демонтаж с последующей установкой окон по всем правилам.Порядок демонтажуЗамовникам послуги треба підготувати балконний простір для роботи, винісши звідти всі меблі і речі, які заважають пересуванню людей. Предмети в суміжному приміщенні закриваються самоклеючою плівкою, щоб уникнути потрапляння дрібнодисперсного пилу, елементи декору прибираються.
  1. У неоткрывающемся вікні виймають штапики, завдяки яким скла знаходяться в рамі. Застосовують вузький шпатель, заводячи його у простір між склопакетом і штапиком. У стандартних вікнах забирається стрижень з верхньої петлі, що відкриває доступ до виймання стулки. Велике скло зручно «поставити» на присоски, щоб легко вилучити, не побоюючись опустити вниз.
  2. Щоб дістатися до рами, слід попрацювати з укосами. У зроблених з гіпсокартону або пластику прибирають крайової профіль F-типу, знімають листи, стартовий профіль, приєднаний до рами. У укосів, сформованих з штукатурного матеріалу, його потрібно видалити.
  3. Викручують саморізи, якими прикріплений відлив, і знімаємо його з фасадної площини. Видалення підвіконня зручно проводити, починаючи з середньої частини, рухаючись у напрямку до кінців.
  4. Саморізи з рами висмикують обценьками. Щоб впоратися з яка заповнила отвори піною, досить пропиляти її ручною пилою з дрібними зубами. Залишається витягнути раму і завершити підготовку місця для монтажу майбутніх склопакетів.
Телефонуйте за телефонами на сайті, надсилайте електронні заявки в будь-який день тижня. Ми зателефонуємо і узгодимо час для прибуття спеціалістів.
Послуга демонтаж балконного вікна
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж балконупослугадоговірна
2Демонтаж балконного блокушт950.00
3Демонтаж балконного отворушт1500.00
4Демонтаж балконного парапетупослугадоговірна
5Демонтаж балконного огородженняпослугадоговірна
6Демонтаж балконного порогушт550.00
7Демонтаж балконного вікна (зі збереженням)шт450.00
8Демонтаж балконної перегородким2600.00
9Демонтаж балконної плитипослугадоговірна
10Демонтаж балконної тумбишт950.00
11Виніс балконупослугадоговірна
12Пристрій лоджій Київ і областьпослугадоговірна
13Збільшення балконного отворушт1500.00
14Демонтаж підвіконної тумби відбійним молоткомшт950.00
15Демонтаж підвіконного блокушт950.00
16Демонтаж віконного блокушт450.00
17Демонтаж віконного отворушт1200.00
18Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
19Дроблення бетону і цегли відбійними молоткамим32500.00
20Різка штроб в бетоні/залізобетонім. пог50.00
21Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
22Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk