Демонтаж балконного парапета в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Парапети зазвичай робляться суцільними. З метою економії металу їх роблять у вигляді сітки, а для підвищення естетичного сприйняття – з використанням ручного кування.

Руйнування балконного парапету відбувається какс внутрішньої, так і з зовнішнього боку (ззовні – більше). При цьому самостійно усунути неполадки і особливо демонтувати непридатну частина складно: потрібно наявність альпіністського спорядження та вміння працювати на висоті (від 3-го поверху і далі вгору).

Міняти або залишити

Досить часто люди намагаються відтягнути момент ремонту, пов'язаного із заміною парапету, особливо коли руйнування малопомітні. Але краще подумати про власну безпеку, ніж опинитися в подальшому в лікарні або ще далі.

Вартість енергоносіїв змушує утеплювати житло всіма способами: і зовнішніми, і внутрішніми. Тому засклені балкони і лоджії сьогодні стали основним способом зберегти внутрішнє тепло у приміщеннях.

Що дає демонтаж парапету?

  1. Надійність

Вийшовши на балкон і випадково притулившись до вертикальної поверхні, що ви залишитеся на тому ж місці, де і були (польоти вниз виключаються). Тим, хто планує додати світла в приміщення, і зацікавлений в склінні знизу доверху, знадобиться між рам встановити спеціальний підсилювач з глибоким армуванням. Він міцно з'єднає сусідні рами зі склом, забезпечивши стабільну навантаження на парапет (останній повинен залишатися надійним). Тому заміна вертикального елемента виключить подальше розчарування і нове інвестування в скління балкона.

  1. Візуальну привабливість

Якщо у вас відмінний мікроклімат і не бажаєте робити парапет бетонних, його можна отримати з тонованого скла, газобетону, пінобетону (потрібна гідроізоляція), полістиролу (з обов'язковим утепленням). У приватних будинках, що мають індивідуальне проектування, можна зустріти цегляні парапети і метал.

  1. Економію

Вибираючи для себе оптимальний за вартістю варіант, зупиніться на вікнах, встановлених по парапету склопакетах. Встановивши новий парапет, ви завершуєте всі перетворення до скління. Вікна «в підлогу» вимагають великих фізичних та матеріальних витрат. А якщо планується на балконі щось розміщувати, то воно має бути новим і красивим (через скло все буде видно зовні).

  1. Тепловий комфорт

Ставити величезні вікна з великою кількістю скла в пакеті вийде дуже дорого. З іншого боку, повне скління не сприяє термосбережению. Можна облаштувати теплі підлоги, але вони дозволені тільки в электроварианте, що негативно позначиться на комунальних рахунках за використану енергію. У разі, коли з якихось причин велике скління не сподобається і захочеться все повернути, як було – це ще одна позиція в графу «витрати». Тому одноразова заміна парапету з утепленням зсередини і зовні привабливим оформленням буде вигідніше у всіх відносинах.

Якщо у вас вже організований утеплений балкон, але слід замінити парапет, роботу слід починати з видалення внутрішньої обробки і термоізоляції.

Майстри з «Снос» знають, як зробити демонтаж балконного парапету, щоб не пошкодити інші складові.

Демонтаж балконного парапету
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж балконупослугадоговірна
2Демонтаж балконного блокушт950.00
3Демонтаж балконного отворушт1500.00
4Демонтаж балконного парапетупослугадоговірна
5Демонтаж балконного огородженняпослугадоговірна
6Демонтаж балконного порогушт550.00
7Демонтаж балконного вікна (зі збереженням)шт450.00
8Демонтаж балконної перегородким2600.00
9Демонтаж балконної плитипослугадоговірна
10Демонтаж балконної тумбишт950.00
11Виніс балконупослугадоговірна
12Пристрій лоджій Київ і областьпослугадоговірна
13Збільшення балконного отворушт1500.00
14Демонтаж підвіконної тумби відбійним молоткомшт950.00
15Демонтаж підвіконного блокушт950.00
16Демонтаж віконного блокушт450.00
17Демонтаж віконного отворушт1200.00
18Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
19Дроблення бетону і цегли відбійними молоткамим32500.00
20Різка штроб в бетоні/залізобетонім. пог50.00
21Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
22Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk