Snos Kiev

Демонтаж басейну

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Послуга з демонтажу басейну

Демонтаж басейну — часто зустрічається завдання, оскільки власників власної домашньої акваторії стає з кожним роком все більше. В основному така задача затребувана при ремонті і реконструкції басейну, зміни конструкції будівлі, або ж, коли необхідно демонтувати або розібрати для зимового зберігання. Демонтаж басейну є нестандартною роботою, оскільки вимагає певного досвіду виконання подібних завдань і сучасного обладнання.

Оперативне і якісне проведення робіт може надати компанія "СНОС", що гарантує безпечне і своєчасне виконання демонтажу басейну в Києві чи області. Також в разі необхідності, буде організований вивіз сміття на утилізацію по закінченню всіх робіт.

ОСОБЛИВОСТІ ДЕМОНТАЖУ БАСЕЙНУ

Демонтування басейну може бути як частковим, так і повним.

Повний демонтаж басейну.

Проводиться в разі необхідності проведення капітального ремонту басейну з-за його тривалої експлуатації, або виведенні з ладу технічної частини конструкції. А також, коли простіше розібрати старий і створити новий, ніж реставрувати те, що ремонту вже не підлягає.

Частковий демонтаж басейну.

Необхідний для безпечного зберігання на зимовий період. Самостійно виконати такі роботи не представляється можливим, оскільки при демонтажі такої конструкції можуть виникнути обставини, наслідки яких, вирішити буде неможливо. Такі заходи проводять тільки фахівці з досвідом.

Обсяг і спосіб робіт залежать від типу басейну, який будуть демонтувати. Якщо потрібно розібрати каркасний, то варто враховувати його спеціальну конструкцію, яку легко розбирати, для наступного транспортування. Капітальний тип басейнів мають бетонну чашу, і в таких випадках необхідно застосування спеціальної техніки та обладнання компанії «СНОС».

Кожне замовлення є індивідуальним, і має свої особливості. Як мінімум — це територія і щільність будівель. Після вивчення місцевості, підбираються способи та технічне оснащення для виконання поставленого завдання.

ЕТАПИ РОБІТ ПО ДЕМОНТАЖУ БАСЕЙНУ

Перший етап

На початковому етапі майстер компанії виїжджає на об'єкт для попередньої оцінки масштабів майбутньої роботи, визначає необхідність задіяння призначається техніки або обладнання. В результаті попередньої оцінки, складається договір між Виконавцем та Замовником.

Другий етап

На наступному етапі відбувається демонтаж:

Частковий розбір басейну складається з: миття стін, зняття системи освітлення, видалення фільтрів, збирання води з труб і подальша установка заглушок.

Повноцінний розбір капітальних басейнів з бетону — складається з:

  • прибирання зовнішніх елементів;
  • зняття гідротехнічної системи;
  • розбір чаші з використанням спеціального інструменту, а іноді і спецтехніки.

Третій етап

На завершальному етапі робіт відбувається прибирання території з подальшою утилізацією. При повному розбиранні басейну, можливі послуги по засипці, але для цього потрібно застосовувати додаткову техніку з автопарку компанії «СНОС», а також необхідний завезення грунту на заповнення виїмки.

ЦІНА ДЕМОНТАЖУ БАСЕЙНУ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Точну вартість послуг з демонтажу басейну в Києві і області, розрахувати не представляється можливим, оскільки все залежить від особливостей і безлічі чинників, які можуть виникнути при наданні послуг, що впливають на ціну робіт. Щоб дізнатися орієнтовну вартість, щоб можна було розрахувати свій бюджет, необхідно зв'язатися з менеджером організації та узгодити усі деталі заявки.

Компанія «СНОС» надає послуги на договірній основі і співпрацює з приватними і юридичними особами, що забезпечує можливість розрахунків — готівкою або безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

Демонтаж басейну

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150мм

м. пог

150.00

2

Різка бетону або залізобетону швонарізчиком і стінорізною машиною глибиною пропилу до 320мм

м2 перерізу реза

4000.00/5000.00

3

Алмазне свердління бетону або залізобетону діаметром до 500 мм

див. пог

30.00

4

Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 мм

м2 перерізу реза

4000.00/5000.00

5

Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 мм

м2 перерізу реза

4500.00/6000.00

6

Подрібнення бетону або залізобетону відбійним молотком

м3

2500.00

7

Навантаження сміття в будівельні мішки

шт

8.00

8

Підготовка будівельного сміття під навантаження (спуск з поверху, переміщення)

послуга

договірна

9

Вивіз будівельного сміття самоскидом або кран маніпулятором

рейс

договірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk