Демонтаж бетона, железобетона в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу демонтаж бетону або залізобетону

Компанія "СНОС" пропонує повний спектр послуг по демонтажу бетону і залізобетону в Києві і по Україні. Знос конструкцій з міцних матеріалів вимагає кваліфікованого підходу з застосуванням спеціалізованого обладнання та спецтехніки. Чим складніше завдання, тим вище вимоги до технічного оснащення і кваліфікації персоналу зокрема. Всі види руйнувань проходять поетапну реалізацію.

ПЕРШИЙ ЕТАП - УЗГОДЖЕННЯ ДЕМОНТАЖУ

У демонтаж бетону або залізобетону — різка, знесення, руйнування конструкцій або елементів — часто вимагає особливого підходу. Перша задача включає в себе вивчення об'єкта, що підлягає демонтажу. Проводиться позначення ресурсів необхідних для проведення робіт, у тому числі і дозвільної документації, якщо в цьому є необхідність. Всі роботи узгоджуються із замовником і затверджуються попередні домовленості, які після всіх прорахунків і визначень необхідних процесів, цілком підтверджуються.

ДРУГИЙ ЕТАП - ТЕХНІЧНА І ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА ДЕМОНТАЖУ

Після погодження слід підготовка технічних і технологічних процесів. Розробляється план робіт або кошторис, в залежності від об'єкта демонтажу. Спеціалістом виявляються всі складності та нюанси майбутніх робіт. Визначається яка техніка буде задіяна:

  • мала (перфоратори, відбійні молотки, болгарки і т. д.);
  • велика (гідроножиці, екскаватори тощо).

Демонтаж бетону або залізобетону будь-яких конструкцій передбачає використання ручного спеціалізованого інструменту, який використовується при роботі з великої спецтехнікою.

ТРЕТІЙ ЕТАП - ДЕМОНТАЖ БЕТОНУ АБО ЗАЛІЗОБЕТОНУ

Коли всі підготовчі роботи завершені, відбувається сам демонтаж. Компанія "СНОС" виробляє різнотипні демонтажі — від бетонного підвіконня до зносу будівель та споруд. В арсеналі організації:

  • стенорезние і свердлильні машини;
  • професійні перфоратори;
  • відбійні молотки;
  • спеціально призначені різьбярі;
  • спеціальне обладнання для демонтажу з алмазним напиленням.

Далеко не весь перелік обладнання увійшов у список, який застосовується на об'єктах різної складності. Для демонтажу бетону і залізобетону не завжди використовується велика техніка. Часто невеликі об'єкти демонтажу вимагають ювелірної роботи майстра. З такими роботами відмінно справляються майстри компанії "СНОС". Після робіт по знесенню або ламання великих об'єктів залишаються великі брили, які після закінчення всіх дій, які необхідно утилізувати. Розпилювання, різання, кришіння — це те, що значно спрощує подальшу навантаження та вивіз будівельного сміття.

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП - ПРИБИРАННЯ ОБ'ЄКТА

Ламати не будувати, але саме після руйнувань залишається маса будівельного сміття, кернів, частин стін і перекриттів. Компанія "ЗНЕСЕННЯ" виконує роботи на всіх етапах самостійно і четвертий етап-не виключення. На заключні роботи немає необхідності шукати інші організації і розпорошуватися на кількох підрядників, чим суттєво врівноважується тимчасової і психологічний баланс.

Менеджери по дзвінку в офіс нададуть інформацію, яка цікава саме вам, але не увійшла в ці рядки. Надання професійних послуг — є для компанії "СНОС" — Пріоритетом. Будемо раді новим клієнтам!

Демонтаж бетону/залізобетону
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж бетонних перегородок товщиною до 10 смм2500.00
2Демонтаж бетонних стін товщиною від 10 смм2договірна
3Демонтаж залізобетонних перекриттівм2 перерізу реза4000.00
4Демонтаж бетону або залізобетону відбійним молоткомм32500.00
5Демонтаж бетонних фундаментів гідромолотомм3700.00
6Демонтаж залізобетонних конструкцій з допомогою гідравлічних ножицьм31000.00
7Демонтаж конструкції висотою до 22 м з допомогою гідравлічних ножицьпослугадоговірна
8Різка залізобетонних конструкцій настінною пилкоюм2 перерізу реза4000.00
9Різка залізобетонних конструкцій канатної пилкоюм2 перерізу реза4000.00
10Навантаження і вивіз будівельного боюм3250.00
11Оренда спецтехніки для демонтажу (гідромолот, гідроножиці, бульдозер, екскаватор)послугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk