Демонтаж бетонных конструкций в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Серед обладнання, яке використовується при знесенні будівель і споруд, використовуються різні підвісні пристрої

  1. Гідромолот

Там, де потрібен потужний механічний удар, рекомендується використовувати гідромолот. Він являє собою насадку на екскаватор, що закріплюється в місці колишнього знаходження ковша.

Обмеження у використанні є: якщо потрібно частково знести конструкції і не руйнувати фундамент, то краще вибрати інший спосіб.

Крім демонтажу будівельних об'єктів, застосовується для руйнування мостових опор, заміни асфальту при знятті відпрацьованого покриття, повністю прибрати фундамент, заміні комунікаційних каналів підземної прокладки.

Робота гідромолота передбачає сильні, ритмічні удари, тому потрібно ставить огорожі для забезпечення безпеки людей.

  1. Гідроножиці

Обладнання застосовують для нарізування великих і дрібних шматків, що відслужили своє бетонних конструкцій, металевих виробів, арматури і закладних деталей. Вони відносяться до комплекту насадок для навантажувачів та екскаваторів. Якщо в гидромолоте використовується ударне зусилля, то тут важливі стискаюча і разрезающая навантаження. Рогачі («щелепи») обладнані насадками з твердих сплавів, тому найбільш потужне обладнання здатне «перекусити» металеву трубу діаметром 7 див.

Пропонуються вироби для початкового демонтажу (одна площина стиснення) і подальшого подрібнення, а також відділення металевої складової від бетонної основи (дві і більш зони впливу). Розрізняють більш функціональне обладнання, що має поворотні «щелепи», і стаціонарне, що використовує прямий захоплення.

  1. Бетонолом

Якщо планується подрібнювати відходи з штучного каменю будівельного, роз'єднати арматуру і бетон, застосовують бетонолом. Він чудово працює в парі з гідромолотом, підхоплюючи великі шматки і дроблячи їх на більш дрібні, тому переробка вторинної сировини може здійснюватися прямо на ділянці демонтажу. Ці відходи йдуть у подальшому на облаштування автодоріг.

Механічні моделі вважаються менш поворотними, але працюють швидше (за умови не дуже товстих стін і шматків конструкцій). Вони частіше застосовуються для завдань з подрібнення каменю. Гідравлічні аналоги затребувані при самому процесі зносу і для відділення металу.

Робочі корпусу машин закриті захисними кожухами, що виключають потрапляння бруду, сторонніх тіл у функціонують робочі механізми.

Компанія Snos пропонує в оренду великі і більш дрібні будівельні машини (механізми), завдяки яким важка і тривала робота з демонтажу будівель значно прискорюється. Навчений персонал гарантує правильність виконання завдання протягом встановлених строків.

Величезна кількість техніки дозволяє нам вибирати найбільш підходящі моделі машин. Всі будівельні одиниці ми доставляємо на об'єкт власними силами. Виконуємо знесення будинків, промислових і цивільних будинків, приватних будівель в Києві і області.

Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Демонтаж бетонних фундаментів гідромолотомм3700.00
Демонтаж залізобетонних конструкцій з допомогою гідравлічних ножицьм31000.00
Демонтаж конструкції висотою до 22 м з допомогою гідравлічних ножицьпослугадоговірна
Різка залізобетонних конструкцій настінною пилкоюм2 перерізу реза6000.00
Різка залізобетонних конструкцій канатної пилкоюм2 перерізу реза6000.00
Навантаження і вивіз будівельного боюм3250.00
Оренда спецтехніки для демонтажу (гідромолот, гідроножиці, бульдозер, екскаватор)послугадоговірна
Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.
Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.
Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.
×
Зворотний дзвінок
uk