Демонтаж гаража в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

ДЕМОНТАЖ ГАРАЖА

Існує безліч способів споруди гаража. Гараж може бути виконаний у вигляді залізного короба, побудований з цегли, дощок, або сконструйований з плит. Багато власників автотранспорту виробляли такі будівлі у дворах міста, встановлювали в кооперативних товариствах та інших місцях, що згодом ставали у підсумку — не доречними. Так чи інакше, в абсолютно різних ситуаціях, споруди доводиться демонтувати або перемістити в інші місця.

Компанія "ЗНЕСЕННЯ" представляє широкий спектр послуг з демонтажу, перевезення, переміщення гаражів у Києві та області. На базі компанії є ряд власної спецтехніки, професійного обладнання та спецтехніки, а також штат кваліфікованих співробітників.

СПЕЦИФІКА ГАРАЖНИХ ДЕМОНТАЖІВ

Будь-яке будову, будь-то будинок або гараж, має пройти процес фундирования або іншими словами фіксування до грунту, фундаменту, плитам. Існують і інші

способи кріплення гаражів. Іноді виникає необхідність переміщення або демонтажу гаража, ця процедура прямо залежить від способу кріплення і гаража

матеріалу з якого він виконаний.

Демонтаж цегляного гаража

Цегляний гараж можливо тільки демонтувати із збереженням окремих його частин, які можна використовувати в подальшому. Переміщення або перевезення такого гаража неможлива. Після проведення демонтажних робіт будівельне сміття збирається і вивозитися спецтехнікою на утилізацію згідно санітарним нормам.

Демонтаж гаража з плит

Відзнакою демонтажу гаража з плит від цегляного гаража є той фактор, що така конструкція може бути не тільки демонтована, але і переміщена, як цілісної, так і окремими частинами. У разі, якщо будівля не підходить за параметрами прописаним в нормах перевезення габаритних вантажів, воно підлягає порізки або розбирання на частини.Також розбиранні підлягають конструкції знаходяться у важкодоступних місцях, до яких немає возможножности підігнати спецтехніку.

У таких випадках будова розбирається на місці, після чого доставляється до спецтехніки для подальшого транспортування чи переміщення.

У випадках коли гараж має можливість переміщення цілком він відділяється від основи і кріплення, за допомогою спецтехніки завантажується і переміщується туди, куди вказує Замовник. Також компанія "СНОС" здійснює послуги розбірної доставки, що дозволяє після переміщення гаража на місце установки, відтворити його колишній вигляд.

Демонтаж металевого гаража

Демонтаж і переміщення металевого гаража — це найпростіший варіант. Такі конструкції практично у всіх випадках — мають невеликі габарити і невелика вага, що дозволяє транспортувати конструкцію цілком. Демонтаж конструкції проводиться через відділення від основи, а далі супроводжується вантаженням та перевезенням, спецтехнікою до визначеного Замовником місця.

ЦІНА ДЕМОНТАЖУ ГАРАЖА В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Вартість демонтажу гаража в Києві і області — розраховується індивідуально, після узгодження всіх деталей з Замовником. Є можливість виїзду нашого менеджера на місце проведення робіт, який вивчить всі деталі об'єкта, і дасть кваліфіковану консультацію. Виїзд по місту та області абсолютно безкоштовний.

Компанія "СНОС" — це команда професіоналів, яка забезпечить надійне і компетентне проведення робіт. Організація проводить всі дії — з дотриманням всіх норм і техніки безпеки. Власний парк спецтехніки дозволяє скористатися будь-якою машиною в потрібний момент, і з оплатою — без прихованих платежів.

Розрахунок може проводитися як за готівковим, так і безготівковим розрахунком з урахуванням ПДВ.

 

Найменування роботи

Одиниця виміру

Ціна, грн

 

Демонтаж гаража

1

Демонтаж цегляного гаража

м2

від 350.00

2

Демонтаж бетонної гаража

м2

від 700.00

3

Демонтаж металевого гаража

шт

від 2700.00

4

Перевезення гаража

послуга

договірна

 

Демонтаж фундаменту

1

Демонтаж легких фундаментів екскаватором

послуга

від 4500.00

2

Демонтаж кам'яних і бетонних фундаментів гідромолотом

Послуга

від 6500.00

3

Демонтаж фундаменту відбійним молотком

м3

від 1500.00

4

Демонтаж фундаменту ФБС

м3

договірна

5

Різка фундаменту

послуга

договірна

×
Зворотний дзвінок
uk