Snos Kiev

Демонтаж лестничного марша в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

ДЕМОНТАЖ СХОДОВОГО МАРШУ

При будівництві нових споруд або експлуатації вже наявних будівель — виникають причини, за якими сходові марші "при переплануванні підйому сходового" або "при значній деформації під впливом різних факторів" — підлягають демонтажу.

Представники компанії "СНОС" за виниклих обставин, виробляють кваліфікований технічний огляд і подальші роботи по демонтажу сходових маршів.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДЕМОНТАЖУ СХОДОВОГО МАРШУ

Після вивчення об'єкта й визначення завдань, фахівець компанії "СНОС" грунтовно добирає інструменти та обладнання для виконання демонтажних робіт. Найчастіше застосовуються технології:

  • алмазної різання;
  • алмазного висвердлювання.

На комплектацію інструменту впливають багато факторів:

  • електропостачання,
  • водопостачання,
  • товщина сходового маршу.

До інструменту по різанню додається обладнання для спуску зрізаних фрагментів, які необхідно спустити і укласти, але при цьому, не допускаючи деформації інших сходових маршів або перекриттів, що може виникнути через ваговій навантаження при неправильному складання фрагментів.

Компанія "СНОС" використовує для виконання робіт тільки професійний інструмент відомих марок — CEDIMA, HILTI, BOSCH. Також в роботі може застосовуватися і менш відомий, але вже перевірений надійністю інструмент, чим забезпечується оперативне виконання робіт без затримок на пошуки більш витривалого обладнання.

ТЕХНОЛОГІЯ ДЕМОНТАЖУ СХОДОВОГО МАРШУ

Здійснення демонтажу сходових маршів проводиться зверху вниз, і поетапно, при необхідності, спускаючись до нижнього поверху. Такі роботи можуть виконуватися коли необхідний демонтаж кількох сходових маршів. Зрізання ступенів проводиться теж зверху вниз, і ці фрагменти спускаються за допомогою лебідки, з участю трудовитрат фахівців.

Демонтаж сходових маршів також може знадобитися при знесенні будівель. У таких випадках технологія демонтажу сходового отвору може відрізнятися, як методикою виконання завдань, так і необхідним обладнанням для проведення даних робіт.

Компанія "СНОС" виконує роботи по демонтажу сходових маршів будь-якої складності.

ПОСЛУГИ З ДЕМОНТАЖУ СХОДОВИХ МАРШІВ

Изучениетехнического стану сходового маршу, який підлягає демонтажу, проводиться абсолютно безкоштовно представником компанії "СНОС" по Києву та області. Істотна економія часу, а також інших ресурсів на планові роботи, здійснюється за допомогою підписання договірних умов з компанією "СНОС".

Що у пріоритетах:

  • кваліфіковані фахівці з відповідним дозволом на проведення небезпечних демонтажних робіт;
  • професійне і дороге обладнання у організації у наявності;
  • власний автопарк спецтехніки, яка завжди готова до роботи;
  • широкий спектр послуг в вузькопрофільної сфері, які може взяти поспіль компанія "СНОС".
Демонтаж сходового маршу
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
2Різка бетону або залізобетону швонарізчиком і стінорізною машиною глибиною пропилу до 320ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
3Алмазне свердління бетону або залізобетону діаметром до 500 ммдив. пог30.00
4Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
5Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00
6Подрібнення бетону або залізобетону відбійним молоткомм32500.00
7Навантаження будівельного сміття в мішкишт8.00
8Підготовка будівельного сміття під вантаженняпослугадоговірна
9Вивіз будівельного сміття самоскидом або маніпуляторомрейсдоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk