Демонтаж оконного блока в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Вікна, встановлені 20-30 років тому, приходять в непридатність за рахунок погіршення зовнішнього вигляду. І деревина, і ПВХ мають свій термін придатності, після якого їх слід замінювати новою продукцією.

Дерев'яні вікна

  1. Швидке зняття стулок разом состеклами можливий тільки при невеликому розмірі вікон. Якщо працювати з величезними вікнами (наприклад, в общественныхзданиях, медичних стаціонарах, будинках-сталінка), то вага стулки досягає 25 кг. Тому демонтують з лише після вилучення скла: навіть якщо вони не знадобляться в подальшому можуть розбитися і усеять простір внизу осколками.
  2. Бетонний або дерев'яний підвіконня довгою частиною «йде» під раму і закріплений у стаціонарному положенні цементним розчином. Найпоширенішим ручним інструментом є лом. Його завдання – акуратно піддягати конструкцію, починаючи з центральної частини і рухаючись до периферійних кінців.
  3. Коли рама видаляється без жалю, розрізаються стійки, і конструкція виламується, підтримувана з боку падіння: фіксація виконується вгорі і внизу кількома цвяхами. При зацікавленості в збереженні встановленої рами майстри знаходять місця її фіксації, поступово виймають утеплювач. Коробку розпилюють на сторонах і витягують, використовуючи лом.

Пластикові вікна

  1. Кутові лиштви знімають руками, так як вони тримаються на тонкому шарі клейового складу. Потім приступають до відкосів, які надіваються на обрешітку і закріплюються хрестовими болтами. Дюбелі, утримують решетування, викручуються викруткою або витягуються кліщі. Укоси можуть бути і штукатурними, а не пластиковими.
  2. За допомогою видалення шурупів знімається стартовий профіль. Потім хрестоподібної викруткою (шуруповертом) відкручують фіксатори в відливі.
  3. Підвіконня встановлюється на піні, клейовому розчині або цементній стяжці. Піну легко роздряпати і прибрати ножем, цемент потрібно роздрібнити на дрібні шматки.
  4. Знімається пароізоляція, під нею знову буде герметизуюча піна. Її зручно випиляти ножівкою. Щоб витягнути раму, надопоработать з петлями і анкерами.

Підготовчий процес

Будь-демонтаж будівельних виробів – це сміття, бруд і пил. М'які та корпусні меблі бажано винести, а якщо така можливість відсутня – щільно прикрити поліетиленовою плівкою.

Зону під вікном бажано простелити листами фанери або товстого дрантям, якщо є побоювання зіпсувати підлогу.

При суміжному балконі демонтований віконний блок краще виносити туди. В іншому випадку треба визначити конкретне місце в кімнаті або коридорі, куди складувати великі конструкції і кускові відходи.

Наша компанія приймає дрібні і великі замовлення на демонтаж вікон, балконів, підвіконних конструкцій в будівлях Києва та області. Готові розглянути пропозиції по Україні в разі тривалої роботи на одному об'єкті. Широкий профіль діяльності компанії «Снос» передбачає надання значного спектру послуг (треба зробити посилання на сайт у розділ «Послуги»).

Демонтаж віконного блоку
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж балконупослугадоговірна
2Демонтаж балконного блокушт950.00
3Демонтаж балконного отворушт1500.00
4Демонтаж балконного парапетупослугадоговірна
5Демонтаж балконного огородженняпослугадоговірна
6Демонтаж балконного порогушт550.00
7Демонтаж балконного вікна ( зі збереженням)шт450.00
8Демонтаж балконної перегородким2600.00
9Демонтаж балконної плитипослугадоговірна
10Демонтаж балконної тумбишт950.00
11Виніс балконупослугадоговірна
12Пристрій лоджій Київ і областьпослугадоговірна
13Збільшення балконного отворушт1500.00
14Демонтаж підвіконної тумби відбійним молоткомшт950.00
15Демонтаж підвіконного блокушт950.00
16Демонтаж віконного блокушт450.00
17Демонтаж віконного отворушт1200.00
18Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
19Дроблення бетону і цегли відбійними молоткамим32500.00
20Різка штроб в бетоні/залізобетонім. пог50.00
21Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
22Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk