Послуга демонтаж перегородок

Ціни на демонтаж перегородок в Києві і області

Здійснення мрії про сучасному інтер'єрі, часто пов'язане з переплануванням приміщення. Кухні студії, з'єднання санвузлів, і навіть з'єднання квартир — здійснюється з допомогою демонтажу перегородок. Насправді — це простінки будівлі, які можуть бути цегляними, бетонними, залізобетонними, а також з більш легких матеріалів — як гіпсокартон, або ж складатися з інших матеріалів. Насправді під визначення "перегородок" підпадають не тільки простінки, але і цілком капітальні стіни.

Компанія "СНОС" працює в сфері демонтажів, а також повних зносів — вже понад 10 років. Фахівці організації мають будівельні допуски, і це дозволяє їм проводити роботи особливої складності.

ТЕХНОЛОГІЯ ДЕМОНТАЖУ ПЕРЕГОРОДОК

Для проведення робіт з демонтажу перегородки в деяких випадках необхідно отримати відповідний дозвіл у профільній організації. Стосовно простінків, також необхідна достойне консультація, якщо приміщення знаходиться в багатоквартирному будинку.

Після узгодження всіх тонкощів, а краще до! них, необхідно зробити дзвінок в компанію "СНОС". Менеджери організації зможуть прояснити моменти з дозвільною документацією, і при певному погодження, спеціаліст з оцінки виїде на ознайомлення з об'єктом по Києву або області абсолютно безкоштовно.

Фахівець визначає фронт робіт і після цього готується кошторисна документація проекту. Далі взаємоузгоджені деталі підлягають підписання договірних відносин, після чого і наступають процеси з демонтажу перегородок.

ПОСЛУГИ З ДЕМОНТАЖУ ПЕРЕГОРОДОК У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Насамперед, фахівці компанії "СНОС" доставляють весь необхідний інструмент і устаткування на місце виконання робіт. Далі згідно проекту починаються демонтажні роботи.

Демонтаж легких перегородок

З перегородками з легких матеріалів все відбувається швидко і просто, але з урахуванням компетентності співробітників. Багато такі простінки, як і інші — містять комунікації, які підлягають дбайливого і безпечного відведення, особливо якщо є необхідність в їх збереженні. Всі будматеріали демонтуються і у випадках попередніх погоджень, можуть бути збережені по можливості, для повторного їх використання. Непридатні будівельні матеріали комплектуються і виносяться на навантаження для вивозу.

Демонтаж перегородок — простінки

Такі стіни в основному складаються з цегли або бетону, а також інших міцних матеріалів і їх легко розібрати не вийде. При таких роботах використовуються як ненаголошений спосіб, так і більш суворий — ударний метод демонтажу. Простінки можна демонтувати умілими руками за допомогою:

  • відбійних молотків,
  • кувалд та іншого відповідного інструменту.

При безударному методі використовується алмазна різання для демонтажу перегородок, що на порядок дорожче, але з урахуванням переваг, іноді Замовники віддають перевагу саме такий спосіб демонтажу.

Демонтаж перегородок — капітальні стіни

Капітальні стіни теж можна демонтувати, але з урахуванням будівельних інженерних правил. При такій ліквідації перегородки — звільнений отвір посилюється металоконструкціями, що візьмуть на себе всю несучу навантаження.

Для вивезення будівельних відходів — компанія "СНОС" використовує транспорт або спецтехніку з власного автопарку.

ЦІНА ДЕМОНТАЖУ ПЕРЕГОРОДОК У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Вартість послуг розраховується після узгодження деталей заявки. Телефони для дзвінка — розташовані на сайті, а також можна використовувати форму зворотного зв'язку.

Компанія "СНОС" — це офіційний договір і оперативне виконання повного комплексу робіт.

Демонтаж перегородок
Найменування роботиОд. вимірюванняЦіна без ПДВвід , грн
1Демонтаж перегородокм250.00
2Демонтаж цегляної стіним250.00
3Демонтаж бетонної стіним2200.00
4Демонтаж стін у панельних будинкахм2200.00
5Демонтаж несучої стіним2договірна
Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

icons01 2icons02 e1619269451743 3icons04 4icons03 5icons05 6icons06 7

 

Viber (067) 211 33 22
+38 098 158 59 59
+38 044 232 22 78
snos.kiev.ua@gmail.com

×
Зворотний дзвінок
uk