Демонтаж плитки

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Демонтаж плитки Київ та область

Демонтувати плитку доводиться за різних обставин, і від цього визначення, дуже часто залежить спосіб її демонтажу. Повне або часткове зняття плитки в будь-якому разі потребує кваліфікованого підходу. Компанія "СНОС" володіє необхідними ресурсами і чималим досвідом у проведенні таких робіт.

ОСОБЛИВОСТІ ДЕМОНТАЖУ ПЛИТКИ

Демонтаж плитки починається з ознайомлення специфіки об'єкта:

  • внутрішні або зовнішні роботи;
  • житлове або порожнє приміщення;
  • вимоги до цілісності плитки;
  • демонтаж старої або нової плитки;
  • якість і стан плитки;
  • на яку основу була покладена плитка, що підлягає демонтажу.

Кожна з цих особливостей передбачає складання кошторису та внесення інформації для фахівців, що будуть виконувати роботи.

  • Таким чином житлове приміщення готується майстрами компанії "СНОС" або Замовником залежно від домовленостей.
  • Для зняття облицювальної плитки з зовнішніх частин будівель, знадобиться певний обладнання, і компанія "ЗНЕСЕННЯ" враховуючи такі роботи, надає обладнання або спецтехніку, що є у власному автопарку.

СПЕЦИФІКА ДЕМОНТАЖУ ПЛИТКИ

Будь демонтаж відноситься не тільки до забруднюючим, але і небезпечним робіт. Отже — звернення до фахівців, найпростішим рішенням завдань. Майстри від компанії "ЗНЕСЕННЯ" оснащені необхідним спорядженням, а також професійним надійним інструментом, що забезпечує оперативність безпечного зняття плитки.

Після демонтажу плитки потрібно часто зняти шар клею або суміші, на яку вона була укладена. Далі, ще однією перепоною стають комунікації, до яких також необхідний обережний підхід. Тому підбираючи підрядника — дуже важливо зупинити свій вибір на серйозних майстрів з досвідом.

По завершенню демонтажу, співробітники компанії "СНОС" проводять чорнову прибирання і вивозять будівельне сміття на утилізацію, самоскидом або іншим транспортом компанії.

ЦІНА ДЕМОНТАЖУ ПЛИТКИ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Різновидів і завдань демонтажу плитки дуже багато, і всі вони індивідуальні. Дзвінок в офіс не тільки зніме питання пошуку та вибору підрядника, але і можна в телефонному режимі з менеджером розрахувати приблизну вартість демонтажу плиткиз урахуванням необхідного комплексу послуг по персональному запитом.

При необхідності менеджер виїжджає на місце для знайомства з об'єктом по Києву і області — безкоштовно! Також для зручності діє система — "ЦІНА ЗА ФОТО".

Для юридичних осіб передбачено безготівковий розрахунок з урахуванням ПДВ.

Демонтаж плитки
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж плитки на підлогах і стінахм255.00
2Демонтаж плитки з сіткоюм2150.00
3Демонтаж штукатурки на підлогах і стінахм235.00
4Демонтаж штукатурки на стелім2 100.00
5Упаковка сміття у мішки з нашим мішкомшт8.00
6Вивіз будсміття зі спуском з поверхупослугадоговірна
Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.
×
Зворотний дзвінок
uk