Демонтаж подоконного блока в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Коли питання про допустимість знесення підвіконного блоку вирішується на користь клієнта, можна приступати до перепланування. Вона вважається законною, якщо не конфронтирует з регламентом будівельних норм і пожежних вимог.

Щоб зберегти формується тепловий контур, фахівці рекомендують встановити скляну перегородку у вигляді французьких дверей або вертикальної «гармошки», які стануть блокуванням для виходу тепла назовні.

Багато людей на папері і в думках проектують майбутні проекти, пов'язані із збільшенням площі.

Що дає демонтаж підвіконного блоку

Мінімальні перетворення в квартирі (будинку) вийдуть, якщо видалити віконний і дверний блок – і на цьому зупинитися. Але геометричної форми отвір наврядчи буде відповідати новому дизайну, тому залишають його лише тоді, коли демонтаж внесе серйозні зміни в міцність будівлі. Тут не досягти панорамного освітлення і не спорудити екстраординарної арки.

Коли підвіконний блок служить простий розділової перегородкою між кімнатою (кухнею) балконом, а не пов'язує воєдино і не защемляет балконну плиту, він без побоювань видаляється.

Як красиво обіграти поріг? Це можна зробити 2-ма сходинками або подіумом (особливо красиво виглядає напівкругла конструкція). А стандартно виглядає верхня перемичка над головою добре декорується підвісною стелею.

Якщо балкон знаходиться не з південної сторони, то в районах з суворим кліматом сонце буде рідкісним гостем. Видаляючи підвіконний блок, вдається хоч трохи додати денного світла в приміщення, а в літню пору – сонячних променів.

Тим, у кого квартира невеликої площі, але є балкон, видалення підвіконної тумби стане відмінною можливістю для більш вільного розміщення предметів інтер'єру.

Крім видалення підвіконного блоку є охочі збільшити розміри отвору. У монолітних будинках, де самонесучі або частково несучі стіни це зробити можливо. У цегляних будинках розширення роблять рідко, так як воно займає багато сил і часу, потребуючи точних розрахунках, посилення прорізів (стіни несучі) і повторному виконанні обробки.

Компанія «Знесення»: риступаем до роботи

Щоб підібратися впритул до підвіконного блоку, спочатку поетапно демонтуємо столярні або металопластикові вироби (вікна, двері). Коли залишається отвір, видаляємо з нього раму. Знімаємо шляхом розрізання підвіконня − більше немає перешкод для знесення блоку.

Робота проводиться внесезонно. Єдиною умовою є наявність зовнішнього скління на балконі або лоджії, щоб при видаленні віконно-дверного блоку разом з підвіконної тумбою в приміщення не проникав холод, пил, шум.

Пропонуємо ударний або малошумний методи демонтажу блока. Після подачі заявки, менеджер зв'язується з клієнтом і дізнається орієнтовний обсяг робіт. Формується ціна на послугу, після чого призначається дата приїзду бригади. Протягом 2-3 годин робота виконується, після чого можна приступати до реалізації задуманих планів.

Демонтаж підвіконного блоку
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж балконупослугадоговірна
2Демонтаж балконного блокушт950.00
3Демонтаж балконного отворушт1500.00
4Демонтаж балконного парапетупослугадоговірна
5Демонтаж балконного огородженняпослугадоговірна
6Демонтаж балконного порогушт550.00
7Демонтаж балконного вікна ( зі збереженням)шт450.00
8Демонтаж балконної перегородким2600.00
9Демонтаж балконної плитипослугадоговірна
10Демонтаж балконної тумбишт950.00
11Виніс балконупослугадоговірна
12Пристрій лоджій Київ і областьпослугадоговірна
13Збільшення балконного отворушт1500.00
14Демонтаж підвіконної тумби відбійним молоткомшт950.00
15Демонтаж підвіконного блокушт950.00
16Демонтаж віконного блокушт450.00
17Демонтаж віконного отворушт1200.00
18Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
19Дроблення бетону і цегли відбійними молоткамим32500.00
20Різка штроб в бетоні/залізобетонім. пог50.00
21Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
22Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk