Демонтаж підлоги в Києві і області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу демонтаж підлог

Матеріали, використовувані в якості підлогових покриттів, не можуть служити вічно. Причинами, за якими їх доводиться міняти частіше всього є: неправильний догляд, занадто інтенсивна експлуатація, помилки, допущені при укладанні, природний знос. Щоб знову покладені покриття служили довго, необхідно грамотно виконати демонтаж підлог, не зіпсувавши поверхні підстави. Справитися з цією задачею без спеціальних знань і обладнання складно. Хочете, щоб новий пол був ідеальним? Тоді довірте роботи зі зняття старих покриттів професіоналів, звернувшись для цього в нашу компанію.

Особливості демонтажу різних видів підлог

Специфіка виконання цієї процедури залежить від типу підлогового покриття:

• Демонтаж бетонної поверхні можливий тільки з застосуванням потужних інструментів, включаючи відбійні молотки. Це пояснюється високою міцністю стяжки. Тому спочатку її доводиться розбити на невеликі фрагменти, які потім видаляються з підстави.

• Є свої особливості і в дерев'яних покриттів. Демонтаж такої підлоги починають зі зняття плінтусів. Якщо передбачається повторне використання дощок, то їх розмічають в порядку попереднього розташування.

• Найбільш простим є зняття таких матеріалів, як ламінат, лінолеум, ковролін.

З особливою обережністю слід розбирати підлогові покриття, під якими проходять інженерні мережі. Некваліфіковане і грубе виконання їх демонтажу може призвести до пошкодження труб або кабелів і стати причиною протечки води або короткого замикання.

Не готові виконувати такі роботи самостійно? Хочете заощадити вільний час і сили? Тоді звертайтеся до нас. Фахівці нашої компанії володіють необхідними навичками і зуміють грамотно виконати будь-які завдання, пов'язані з демонтажем підлоги.

Скільки коштують наші послуги

Розцінки на роботи ми формуємо з урахуванням наступних аспектів:

• матеріалу покриття;

• площі приміщення;

• вивіз сміття;

• віддаленості об'єкта від міста.

Так, демонтаж підлог з бетону буде коштувати набагато дорожче, ніж дерев'яного покриття. Останнім розуміється швидко, без особливих зусиль і не вимагає застосування спеціального інструменту. Що стосується бетонних покриттів, то для їх видалення потрібно чимало сил, але навіть при всій складності виконання таких робіт ми не завищуємо розцінки. Тому замовляючи у послуги у нас, ви економите не тільки власні сили, вільний час, але й кошти.

Фахівці нашої компанії професійно впораються з самою складною задачею, а після її виконання забезпечать вивезення та утилізацію будівельного сміття, здавши об'єкт в ідеальному стані.

Таблиця 1
Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Демонтаж підлоги
Демонтаж дерев'яного статі
Демонтувати паркетм2від 35.00
Демонтаж фанерим2від 70.00
Демонтувати лінолеумм2від 25.00
Демонтувати підлоги з дощокм2від 70.00
Демонтаж бетонної підлоги
Демонтувати плитку з підлогим2від 35.00
Демонтувати цементно-піщану стяжкум2від 35.00
Демонтувати бетонну стяжкуштвід 150.00
Демонтувати армовану стяжкум/пвід 75.00
Демонтувати бетонний порігм/пвід 450.00
Демонтаж перекриттівштдоговірна
Демонтаж сходових маршівдоговірна
×
Зворотний дзвінок
uk