Демонтаж проемов в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

ДЕМОНТАЖ ПРОРІЗІВ

Плануючи перепланування або знесення частини споруди виникає питання про метод руйнувань, який може супроводжуватися "ненаголошеним" способом або менш жаліли "ударним", а також їх комбінуванням. Ударний метод руйнувань менш витратний, але не застосуємо для будь-якого типу споруд і виконуваних у них робіт. Профільні фахівці компанії "СНОС" при оцінці об'єкта і підготовки, супутньої проект документації, ретельно розраховують можливість застосування того чи іншого способу руйнувань, піклуючись про мінімізації витрат своїх замовників.

СПЕЦИФІКА ДЕМОНТАЖУ ПРОРІЗІВ

Словосполучення "Демонтаж према" — передбачає часткове руйнування в стіні, шляхом динамічно-вібраційного навантаження на конструкцію споруди. При виконанні робіт використовуються такі інструменти:

  • перфоратор,
  • відбійний молоток,
  • бетонолом,
  • лом, молот та інші ручні приспособы.

В залежності від обсягів отвору можуть застосовуватися гідромолоти і супутня техніка. Сюди ж можна додати, що застосування цього способу підходить не для всіх типів споруд, та будівельних матеріалів, з яких вони побудовані. Ударний метод демонтажу отвору розраховується фахівцями і виконується кваліфікованими майстрами, лише після грунтовної підготовки, щоб уникнути нанесення шкоди всій конструкції споруди. Такий спосіб руйнувань супроводжується:

  • страшним шумом і вібрацією;
  • пилом з значними обсягами;
  • тріщинами і мікротріщинами.

Для збереження загальної конструкції споруди — підготовка, розрахунки та кваліфікація — будуть найважливішими визначальними у виборі підрядника на виконання таких робіт.

Важливою частиною у проведенні демонтажу, є "інструмент", який використовується підрядником, так-як витривалість цього "інструменту" буде впливати на оперативність проведення всіх дій з демонтажу отвору. Найчастіше оперативність формування отвору дуже важлива, тому як далі проводяться роботи з його посилення металоконструкцією. Компанія "СНОС" у своїй роботі застосовує тільки професійний інструмент відомих марок — CEDIMA, HILTI, BOSCH та інші, що забезпечує надійність і швидкість виконання демонтажу.

СУПУТНІ РОБОТИ З ДЕМОНТАЖУ ПРОРІЗІВ

Формування отвору супроводжується відділенням частини конструкції від її загальної площі. Таким чином утворюється будівельне сміття, який необхідно:

  • акуратно упакувати;
  • винести і занурити в транспорт;
  • вивезти на утилізацію.

Прорізання або демонтаж фрагментів не завжди утворює уламки зручні для упакування і навантаження. Такі величезні фрагменти підлягають дробленню на більш дрібні, для сподручной подальшої роботи з ними. Компанія "СНОС" виконує всі супутні роботи з демонтажу прорізів, включаючи вивіз будівельного сміття на утилізацію, транспортом з власного автопарку.

ЦІНА ДЕМОНТАЖУ ОТВОРУ

Беручи до уваги всю вищевказану інформацію, вартість демонтажу отвору цілком і повністю залежить від розрахунково-проектної документації, прийнятого на роботу об'єкта. Попереднє, але не точне ціноутворення можна дізнатися у менеджерів офісу або в прайсах компанії "СНОС".

ПОСЛУГИ ДЕМОНТАЖУ ОТВОРУ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Строго дотримуючись будівельні норми, профільні фахівці компанії "СНОС", виробили за багаторічну роботу організації, значна кількість вдалих розрахунково-проектних робіт, а не менш професійні майстри компанії благополучно їх реалізували. Менеджер по оцінці виїжджає оперативно і безкоштовно по Києву і області. Потрібен демонтаж отвору? Зв'яжіться з менеджерами компанії "СНОС".

Демонтаж отвору
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різка стандартного отвору в цегляній стіні товщиною до 150 мм (вартість роботи з монтажем перемички)послуга2400.00
2Різка стандартного отвору у бетонній стіні товщиною до 150 ммпослуга1500.00
3Розширення (збільшення) отвору в цегляною, бетонною стініпослуга1200.00
4Переміщення отворупослугадоговірна
5Різка бетону або залізобетону електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
6Монтаж перемичкипослуга900.00
7Різка цегляних, бетонних стін глибиною пропилу до 750ммм2 перерізу реза4000.00
8Свердління цегли, бетону діаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
9Зварювальні роботи з посилення металом отвору в несучій стініпослуга2500.00
10Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону, цегли відбійним молоткомм32500.00
11Навантаження будівельного сміття в мішкишт.8.00
12Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
13Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk