Демонтаж штукатурки

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Послуга демонтажу штукатурки

Вічна штукатурка привілей не для кожного будинку. Починаючи замислюватися про опоряджувальному ремонті, варто поглянути і на стан штукатурки. Найчастіше вона застаріла і непридатна для виконання наступних робіт з облаштування. Компанія "ЗНЕСЕННЯ" пропонує свої послуги по акуратному демонтажу штукатурки, з подальшою чорнової прибиранням приміщення, і вивезенням будівельного сміття.

СПЕЦИФІКА ДЕМОНТАЖУ ШТУКАТУРКИ

Штукатурка являє собою чистову обробку приміщень, а також є основою для проведення оздоблювальних робіт. Демонтаж штукатурки досить витратне і брудне захід, тому застосування такого глобального ремонту багатьом не по душі. Але при виявленні тріщин і осыпаний або ж відшарувань — її все ж доводиться демонтувати, для надійного виконання наступних ремонтних робіт.

Перший етап виконання демонтажу

На цьому етапі починаються підготовчі роботи до демонтажу штукатурки. Деколи виконується повний демонтаж, але іноді і частковий. Тому необхідно визначити завдання і фронт робіт.

Далі готується приміщення (у випадках, якщо це житлова площа):

  • виноситься або упаковується меблі поліетиленом;
  • ізолюються прорізи вікон і дверей — плівкою і скотчем.

Другий етап демонтажу штукатурки

Це технічна ступінь демонтажу штукатурки. Саме "зняття" відбувається за допомогою ручного інструменту, а також часом, може використовуватися перфоратор та інший електроінструмент. Технологія зняття обговорюється індивідуально з Замовником.

ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ У ДЕМОНТАЖ ШТУКАТУРКИ

Демонтувати старий шар штукатурки — це всього лише частина завдання. Головні питання, що хвилюють Замовника:

  • безпека
  • спокій сусідів
  • порядок по завершенню робіт.

Компанія "СНОС" враховує всі побажання своїх Замовників, і поважає їх вимоги до підрядників за "демонтажу штукатурки". Тому всі роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами — з клієнтом обговорюється застосування електроінструменту і обумовлюються терміни виконання робіт. До завершення всіх дій, співробітники компанії "СНОС" виконують чорнову прибирання, упаковують сміття, виносять і вивозять його на утилізацію — транспортом організації. При виконанні завершального етапу, враховується момент "чистого під'їзду" — якщо роботи проводяться в багатоквартирному будинку.

ЦІНА ДЕМОНТАЖУ ШТУКАТУРКИ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Вартість робіт по демонтажу штукатурки, заздалегідь і дуже швидко розраховується з менеджером офісу в телефонному режимі. На ціну впливає безліч факторів, що будуть враховані в переговорах. Також можна дізнатися вартість демонтажу штукатурки по системі — "ЦІНА ЗА ФОТО".

ПОСЛУГИ ДЕМОНТАЖУ ШТУКАТУРКИ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" надає послуги "демонтажів різних напрямків" вже більше 10 років. Профільні фахівці з досвідом, оснащені професійним інструментом і необхідною оснасткою. Також організація має власний автопарк спецтехніки, і завдяки цьому — роботи виконуються оперативно і в повному комплексі. Для юридичних осіб передбачено безготівковий розрахунок з урахуванням ПДВ.

Компанія "СНОС" — це вигідні умови за об'єктивною ціною.

Демонтаж штукатурки
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж плитки на підлогах і стінахм255.00
2Демонтаж плитки з сіткоюм2150.00
3Демонтаж штукатурки на підлогах і стінахм235.00
4Демонтаж штукатурки на стелім2 100.00
5Упаковка сміття у мішки з нашим мішкомшт8.00
6Вивіз будсміття зі спуском з поверхупослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk