Демонтаж асфальту в Києві і області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу демонтаж асфальту

Якщо після тривалої експлуатації асфальтних доріг площа вибоїн і ям перевищує 25% загальної, потребує укладання нового покриття. В такому разі виконується демонтаж асфальту. Наша компанія пропонує демонтажні роботи будь-якої складності: від невеликих ділянок приватних будинків і до автомобільної магістралі. Бригада досвідчених спеціалістів з допомогою повного арсеналу професійної техніки якісно і швидко впорається з поставленим завданням. Завдяки багаторічному досвіду, ми допоможемо проаналізувати і вибрати найбільш прийнятний варіант виконання поставлених задач з мінімальними витратами і економією часу. 

Види демонтажних робіт

• Вручну видаляється верхній шар за допомогою ріжучих інструментів, ломів і відбійних молотків. Цей спосіб застосовується при невеликих обсягах робіт. Також це єдиний метод, який можливий в тих місцях, де під землею проходять міські комунікації.

• Для часткового вирівнювання нерівностей дороги використовується фрезерне зрізання: гострими ріжучими зубами, виготовлені з високоміцних матеріалів, акуратно зрізати шар асфальту потрібної товщини. Іноді доречно застосувати гаряче фрезерування: асфальтне покриття спочатку розігрівають для полегшення процесу зняття.

• Якщо в покритті присутній гравій, він знімається кирковщиком і грейдером.

• На великій робочій площі пускаються в хід бульдозер з розпушувачем або гідромолот (якщо покриття більш потужна), що дозволяє швидко здійснити демонтаж.

• Знятий дорожній матеріал згрібається бульдозером, екскаватором занурюється на самоскиди і вивозиться сміття.

Якщо виконується пошарове демонтаж непридатного асфальту, то, в залежності від потреби замовника, демонтована асфальтна крихта, гравій і камені можуть йти на переробку для подальшого їх використання.

Вартість проведених робіт залежить від площі демонтується поверхні, складності процесу і видів вживаної спецтехніки. Визначити обсяг робіт і остаточну ціну зможе фахівець після виїзду на об'єкт. Ця послуга надається безкоштовно! Наша бригада забезпечить якісну основу для укладання нового покриття, що надає можливість облаштування надійного і довговічного полотна. Всі роботи проводяться з дотриманням технічних вимог та стандартів дорожнього асфальтування. Ми постійно вдосконалюємо майстерність і готові прислухатися до вимог замовника.

Ми співпрацюємо як з приватними особами, так і з організаціями, тому оплата може бути здійснена різними способами. Доручіть демонтаж асфальту нам, і ви отримаєте відмінну якість за вигідною ціною і за мінімальні терміни.

Різка асфальтуОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Глибина різу до 7смм/пвід 27.50
Глибина різу до 10смм/пвід 30.00
Глибина різу до 15смм/пвід 40.00
Глибина різу до 20смм/пвід 150.00
Штроба в асфальтім/пвід 90.00
Транспортні витрати по місту послуга 200.00 грн
За межі міста, транспортні витрати обговорюються окремо
Мінімальна ціна замовлення складає 1200.00 грн
×
Зворотний дзвінок
uk