Демонтаж сантехкабины в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Ремонт квартири слід починати з демонтажу сантехкабіни

У старих будинках житлового фонду однією з основних проблем є нестача площ. І якщо в кімнатах розміри ще адекватні, то на кухні та у ванній місця катастрофічно не вистачає, а в туалеті надто тісно. Кардинальним і ефективним вирішенням цього завдання може стати демонтаж сантехкабіни. Зазвичай це роблять при виконанні капітального ремонту квартири. Наша компанія пропонує професійне та якісне виконання всіх робіт у максимально короткі строки, що істотно вигідніше, ніж займатися цим самостійно.

Порядок проведення демонтажу сантехкабіни

Команда досвідчених будівельників подбає про те, щоб акуратно розібрати санвузол, не пошкодивши при цьому встановлене в ньому обладнання. Вся сантехніка буде грамотно демонтовано і перенесено в інше приміщення в цілості й схоронності. І тільки після цього буде виконаний знесення перегородок і стелі. Для кожного виду стін ми застосовуємо певний метод, інструмент:

• гіпсові перегородки усуваються спеціальної кувалдою;

• шиферні розбираються з використанням кувалди і монтажки;

• бетонні розбиваються за допомогою відбійного молотка або алмазного різання.

Після виконання демонтажу сантехкабіни здійснюється вивіз будівельного сміття. Всі роботи проводяться досвідченими фахівцями за заздалегідь обговореним планом і проведеними розрахунками.

Переваги знесення застарілої конструкції

Для економії часу та зменшення витрат при будівництві будинків в минулому столітті застосовувалися різні способи. Одним з них було виготовлення в заводських умовах сантехкабіни та її подальша установка в певному архітектором місці. Вона являє собою монолітну конструкцію, яка складається з туалету і ванної кімнати, розділених перегородкою. При виконанні ремонту в квартирі виникає необхідність зруйнувати стіни і підлогу такої сантехкабіни.

Демонтажні роботи дозволяють вирішити багато питань, у тому числі:

• зростання висоти стелі до 30 сантиметрів;

• збільшення площі приміщення;

• вирівнювання стін;

• установка нової електропроводки;

• удосконалення вентиляції санвузла.

Крім перерахованого демонтаж сантехкабіни передбачає заміну старих дверей на нову, з сучасних матеріалів і в оригінальному виконанні. Якщо стіни нерівні або порушена їх геометрії, то при ремонтних роботах з'являється можливість ці недоліки усунути. Важливу роль також відіграє і естетична сторона, особливо цінна для любителів комфорту і красивого інтер'єру.

Наша компанія виконає основні роботи по розбиранню сантехкабіни якісно, швидко і за приємними цінами.

Демонтаж сантехкабіни
Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Демонтувати сантехнічне кабінуштвід 2800.00
Демонтувати ваннуштвід 300.00
Демонтаж унітазуштвід 300.00
Демонтувати раковинуштвід 50.00
Демонтаж сантехнічних трубпослугавід 200.00
Демонтувати батареї опаленняштвід 70.00
×
Зворотний дзвінок
uk