Доставка будівельного сміття Київ

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Доставка будівельного сміття

Строительный мусор может стать как ненужным отходом, так и дешёвым материалом для разных работ. К нему относятся обломки бетона, кирпича, плитки, гипсокартона, деревянные фрагменты окон и дверей, битые сантехнические изделия, краны, арматура, снятые обои и мелкие отделочные материалы.Если вам жалко просто выбрасывать отработавшие своё материалы и изделия, подумайте, куда их можно применить.

Види вторсировини

  1. Відходи деревини, непотрібні дерева, зрізані гілки, столярку в будинку перетворюють у тріску (для розтоплення), тирсу (для городу, виготовлення арболіту), пелети для камінів і печей.
  2. Папір і картон від упаковки матеріалів, шпалери переробляють на дрібну пил. З них виготовляють нові книги, пакувальну тару, поліграфічну папір, картонні горщики для розсади, туалетний папір, ековату і ДВП.
  3. Бій цегли та бетону затребуваний для отримання засыпочного матеріалу при укладанні доріг, ущільнює поверхню. Гострі камінчики будівельного бою штучного бетонного каменю при подрібненні стають щебенистым матеріалом в будівельних сумішах.
  4. Бита цегла може застосовуватися для добавок в твердіючі композиції сировинних матеріалів. Він також успішно використовується в меліоративних роботах. Керамічні вогнетриви, які відслужили свій термін, подрібнюють, щоб зробити з них цеглу для будівництва металургійних печей. Власники приватних будинків застосовують будівельний бій цегли, бетону для облаштування доріжок, створення паркану з габіонами (в сітковий каркас поміщаються насипом камені), укладання в отвори під стовпи, добавки в бетон.
  5. Будівельний бій скла дозволяє отримувати склобетоні.
  6. Гумові, що вийшли з використання виробу, подрібнюють на 3 фракції: шматки, крихту і пил. Повторне використання дозволяє отримувати ізоляцію, фінішні матеріали для підлог, дренажу.
  7. Витягнута із залізобетону арматура і закладні деталі надходять на переплавку. Аналогічна ситуація і зі скляними відходами: дрібна, голчаста пил застосовується в будівельних цілях, частинки побільше йдуть на виготовлення склотари.
Матеріали, вироби, використовувані по другому-третьому колу, мають спеціальний знак.

Що в нашій компетенції

Компанія Snos доставить битий бетон і цегла в потрібних кількостях, забравши його з будмайданчиків і ремонтних зон, щоб привезти для подальшого використання. Подрібнені матеріали зберігають свої експлуатаційні властивості, а їх застосування здатне заощадити витрати на покупку нових матеріалів на 30-50%.

Послуга пропонується на протязі всього року. Доставка виконується на об'єкти державного, комерційного і приватного використання. Основний спектр робіт виконується по Києву і області. Вызвоните і замовляєте необхідну кількість будівельного бою, призначає дату доставки і обсяг транспортування відходів.

Укладаємо договори на разове та постійне обслуговування клієнтів. Зручні умови співпраці та оптимальні по столиці ціни нерідко перекладають нових замовників у постійних.

Доставка будівельного сміття

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Доставка будівельного сміття (бою, цегли, бетону) самоскидом 30 тонн

рейс

2500.00

2

Доставка вторинного щебеню (подрібнений бетон, цегла фракція 60*80 мм) самоскидом 30 тонн

рейс

7000.00

3

Планування будівельного бою

послуга

договірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.
Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.
Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk