Демонтаж дверного отвору

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Різка дверного отвору

Виготовити дверний проріз супроводжується технічним висновком про можливість проведення таких дій. Багатоквартирний або приватний будинок, а також комерційні будівлі мають власні проекти будівель, при детальному вивченні яких можна отримати дозвільну документацію на проведення перепланування. Самим простим і безпечним способом провести всі роботи, буде звернення до фахівців щодо формування дверних прорізів. Компанія "СНОС" має у своєму арсеналі профільних фахівців для виконання всіх дій з влаштування дверних прорізів будь-якої складності.

ПОРЯДОК РОБІТ ПО УТВОРЕННЮ ДВЕРНОГО ОТВОРУ

Після узгодження всієї проектної документації виявляються супутні нюанси стіни, до якої належить зробити отвір на наявність труб і інших комунікацій. Далі відбувається розмітка майбутнього отвору і його очищення від штукатурки до чистого матеріалу стіни.

Демонтаж дверного отвору в цегляній стіні

Сама різання відбувається після заклади перемички, яка забезпечить подальше проведення робіт. Після легкого зміцнення по краях (торців) майбутнього отвору починається прорізання алмазним диском, залишаючи тим самим рівні зрізи. Можна обмежитися ненаголошеним способом, але також є можливість поєднати його з ударним, що вплине на зниження ціни на послуги, але при цьому збільшує шум і вібрації на стіну.

Демонтаж дверного отвору в панельній стіні

Організація дверного отвору в панельної стіни виконується з попередньою розміткою на частини, які згодом прорізаються і по черзі видаляються, утворюючи поступове формування отвору.

Роботи з іншими типами стін, як і у випадку панельним, краще виконувати ненаголошеним способом, щоб уникнути динамічних вібрацій, що тягнуть за собою тріщини і мікротріщини, які знижують подальшу зносостійкість конструкції. Важливою деталлю будь-якого формування отвору його посилення. В кожному окремому випадку воно виконується відповідно до проектної документації з підбором певних металоконструкцій.

ЦІНА НА ВИГОТОВЛЕННЯ ДВЕРНОГО ОТВОРУ

Вартість на прорізання дверного отвору можна дізнатися в прайсі компанії "СНОС". Фіксована ціна, виходячи з багатьох факторів, що впливають утворюється по завершенню всіх робіт. Розрахунки можуть проводитися як готівкою, так і безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

ЗАМОВИТИ ПРИСТРІЙ ДВЕРНОГО ОТВОРУ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" виконує роботи по різанню дверного отвору у відповідності з правилами, а також дотримуючись техніки безпеки на кожному етапі виконання робіт. Менеджер по оцінці виїжджає на об'єкт по Києву і області — безкоштовно. Надійні фахівці оснащені всім необхідним сучасним інструментом та мають ліцензії на виконання складних будівельних завдань. Компетентність організації — дозволяє виконувати великі обсяги робіт за погодженням сторін.

Різка дверного отвору
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різка стандартного отвору в цегляній стіні товщиною до 150 мм (вартість роботи з монтажем перемички)послуга2400.00
2Різка стандартного отвору у бетонній стіні товщиною до 150 ммпослуга1500.00
3Розширення (збільшення) отвору в цегляною, бетонною стініпослуга1200.00
4Переміщення отворупослугадоговірна
5Різка бетону або залізобетону електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
6Монтаж перемичкипослуга900.00
7Різка цегляних, бетонних стін глибиною пропилу до 750ммм2 перерізу реза4000.00
8Свердління цегли, бетону діаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
9Зварювальні роботи з посилення металом отвору в несучій стініпослуга2500.00
10Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону, цегли відбійним молоткомм32500.00
11Навантаження будівельного сміття в мішкишт.8.00
12Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
13Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk