Нарізка штроб під теплу підлогу в Києві та області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу нарізка штроб під теплу підлогу

З чудовими властивостями теплої підлоги знайома вже велика частина мешканців квартир і приватних володінь. Різновидів підлогового опалення сьогодні маса і у кожного бажаючого свої переваги, але під укладання певних видів потрібні пази (штроби). Технології теплої підлоги застосовні також у комерційних і промислових приміщеннях, що дає навантаження на інструмент для штроблення, а з такими площами обладнання невеликих організацій не впоратися. Компанія "СНОС" готова запропонувати свої послуги в штроблення пазів для укладання теплої підлоги.

ПРОЦЕС ШТРОБЛЕННЯ СТЯЖКИ ПІД ТЕПЛУ ПІДЛОГУ

Трудомісткий процес з клубами пилу — це вже минуле століття. Сучасні методи штроблення з допомогою алмазного інструменту зроблять рівні пази без пилу. Навіть якщо кімната вже з ремонтом і заключним процесом проводяться роботи по розмітці і прорезаниюштроб — такі дії будуть безопастны, так як весь шлак поглинається, підключається ємністю.

Звичайно можна робити пази і більш дешевим способом із застосуванням перфоратора і болгарки, але розмітка буде не такою рівною і з масовим забрудненням приміщення вироблюваної пилом. Штроборез є оптимальним рішенням для нарізки пазів для теплої підлоги.

ТЕХНОЛОГІЯ ШТРОБІРОВАНІЯ КОМПАНІЇ "СНОС"

Штроблення пазів виконується фахівцями компанії "СНОС" штроборезами з підключеними промисловими пилососами. Така технологія виключає нерівності і пил. Метод абсолютно чистий, так як вся пил вчасно штробірованія збирається в промисловий пилосос.

Одним з ключових факторів значиться розмітка з правильним рівномірним кроком і звичайно ж рівні пази не завдадуть ушкоджень теплому кабелю або труб для водяної теплої підлоги. Сама технологія укладання дуже проста, тому після кваліфікованого штроблення, можна самостійно монтувати в стяжку нові технології.

ЦІНА НАРІЗКИ ШТРОБ ПІД ТЕПЛУ ПІДЛОГУ В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Прайс послуг компанії "СНОС" містить вартість послуги по штробленню пазів під теплу підлогу. Менеджери по поводженню представлять первинну ціну на виконання робіт. А також представлена послуга — прорахунок з фото. Розрахунки можуть вестися як готівковим, так і безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

ЗАМОВИТИ НАРІЗКУ ШТРОБ ПІД ТЕПЛУ ПІДЛОГУ В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" працює з приватними і юридичними особами і готова до великих обсягів робіт. Надійне обладнання та кваліфіковані фахівці виконають роботу акуратно і в терміни, погоджені в договорі підряду. Менеджер по оцінці оперативно виїде на об'єкт по Києву і області — безкоштовно. Організація оснащена професійним інструментом і власною технікою, що дозволяє дістатися на будь-який об'єкт вчасно з усією необхідною оснасткою. Официальныедоговорныеусловия, а значитбезопасно і практично!

Алмазна різка штроб

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Різка штроби 30*30 мм

м. пог

40.00

2

Різка штроби 40*40 мм

м. пог

50.00

3

Різка штроби 60*60 мм

м. пог

60.00

4

Різка штроби глибиною до 320 мм

послуга

договірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk