Оконный проем в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу віконний проріз

Розглядаючи капітальний ремонт, багато власників нерухомості обговорюють видозміна віконних прорізів, особливо в старих будівлях. Також прорізанням нових прорізів вікон, цікавляться власники цокольних поверхів і комерційної нерухомості. Будь-які видозміни в капітальній будівлі необхідно проводити спільно з профільними фахівцями. Компанія "СНОС" готова запропонувати свої послуги на всіх етапах по реконструкції або формування нових віконних прорізів, слідуючи всім законодавчим правилам.

ПРИСТРІЙ ВІКОННИХ ПРОРІЗІВ В ЖИТЛОВОМУ ТА НЕЖИТЛОВОМУ ФОНДІ

У багатоповерхових цегляних будинках, власники старих будівель, можуть розраховувати на отримання відповідного дозволу на переобладнання віконного отвору. Реорганізація вікна може бути у висоту або ширину, але як би не видозмінювався віконний отвір, слід врахувати, що використання металоконструкцій для посилення отвору — буде обов'язковою умовою в дозвільній документації, так як вікна знаходяться на зовнішній частині будинку.

У приватних будинках дозволів не потрібно, але якщо власник без досвіду і знань в будівельній справі, тоді найкращі порадники і виконавці — будуть кваліфіковані фахівці. Друзям і інтернету краще свою безпеку — не довіряти.

Комерційна та промислова нерухомість практично завжди слід фіксованими параметрами. Профільне справа — зобов'язані виконувати специ! Для таких масштабів, ризики в дрібних речах не передбачені. Ця істина часто не підтримується дрібними підприємцями, які іноді своїми силами — з стіни квартири або власного будинку, бажають облаштувати вітрину, при цьому економлять на роботі кваліфікованих майстрів.

ТЕХНОЛОГІЯ ПРОРІЗАННЯ ВІКОННОГО ОТВОРУ

В тій чи іншій компанії техніка формування нового або зміна існуючого віконного прорізу можуть незначно відрізнятися. Представимо нижче ланцюжок виконання робіт фахівцями компанії "СНОС":

  • оцінка об'єкта і підготовка документації;
  • доставка інструменту, витратних матеріалів та необхідного обладнання;
  • обчислення габаритів і розмітка майбутнього отвору;
  • видалення штукатурки і при необхідності відведення комунікацій;
  • виконання дій по формуванню отвору;
  • усилениесформированногопроемаметаллоконструкциями;
  • прибирання будівельного сміття і його пакування в мішки;
  • навантаження і вивіз будівельного сміття на утилізацію.

ВАРТІСТЬ ПРОРІЗАННЯ ВІКОННОГО ПРОРІЗУ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

На ціноутворення впливає багато факторів "до" і "в" час формування віконного отвору. Враховуються масштаби робіт, а також інструмент та спеціальна техніка, які можуть бути задіяні в роботі. Сюди ж можна віднести — вивіз будівельного сміття на утилізацію при бажанні замовника. Фіксований цінової чек визначається по закінченню всіх робіт, а попередній — озвучується після огляду та ознайомлення з об'єктом. Оплата здійснюється готівковим або безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

ЗАМОВИТИ ПРИСТРІЙ ВІКОННОГО ПРОРІЗУ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" — це команда профільних фахівців з будівельними допусками, що дозволяють виконувати роботи з високим коефіцієнтом професіоналізму. Менеджер по оцінці виїжджає на ознайомлення з об'єктом безкоштовно, тільки по Києву і області. Виїзд в інші області України, розглядається індивідуально з замовником.

Довіряючи формування віконного отвору компанії "СНОС" — можете бути впевнені в оперативному виконанні робіт і безпечної його експлуатації.

Різка віконного отвору
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різка стандартного віконного прорізу в цегляній стіні товщиною до 150 мм (вартість роботи з монтажем перемички)послуга2400.00
2Різка стандартного віконного отвору у бетонній стіні товщиною до 150 ммпослуга1500.00
3Розширення (збільшення) віконного прорізу в цегляною, бетонною стініпослуга1200.00
4Переміщення отворупослугадоговірна
5Різка бетону або залізобетону електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
6Монтаж перемичкипослуга900.00
7Різка цегляних, бетонних стін глибиною пропилу до 750ммм2 перерізу реза4000.00
8Свердління цегли, бетону діаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
9Зварювальні роботи з посилення металом віконного прорізу в несучій стініпослуга2500.00
10Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону, цегли відбійним молоткомм32500.00
11Навантаження будівельного сміття в мішкишт.8.00
12Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
13Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk