Послуга розширення прорізів приміщень

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити розширення Отвіру в стіні будь-якої складності

Якщо у вас виникає потреба розширити дверний, віконний або арочний отвір, вам не обійтися без кваліфікованих робітників, здатних оцінити проставлену завдання з боку як технічної, так і безпеки. Особливої уваги вимагає до себе розширення прорізу в несучій стіні. У випадку аварійного стану стін або їх неоднорідності отвір потрібно зміцнювати металевою конструкцією, роблячи це поетапно. Наша бригада досвідчених майстрів зможе впоратися з будь-якою проблемою, беручи на себе всю відповідальність за швидке та якісне виконання робіт. Ми зможемо підібрати найбільш відповідний варіант для вашого випадку, щоб заощадити час і вартість завдання.

Демонтаж здійснюється такими способами: вирізання отвору, його висвердлювання і вибивання. Так як стіни можуть складатися з різних матеріалів, то і підхід до демонтажу відповідно повинен бути неоднаковим. Але їх об'єднує одне: для різання потрібен професійний інструмент, що має диск з алмазним покриттям. Його перевага в тому, що можна різати на будь-яку потрібну глибину, шов виходить ідеально рівним, а процес різання відбувається без пилу і вібрації, що дуже важливо в багатоквартирних будинках. З тієї ж причини пророблення отвору здійснюється без зайвих шумів.

Демонтаж стіни в цегляному будинку

Цегляна кладка вимагає акуратності, щоб не зруйнувати всю стіну. Незалежно від того, несуча це стіна або немає, її потрібно буде зміцнити перемичкою. Для цього в отвір ставиться металеве перекриття. Поверх нього в підпиляними отвір закладається балка і заливається бетоном. Тільки після застигання розчину виконується розширення дверного отвору.

За наміченим контуру бензорізом з обох сторін прорізається цегла. Його залишки розбиваються перфоратором на дрібні шматки. Якщо отвір повинен бути дуже широкий, буде потрібно зрізати арматуру. Несучу стіну в кінці необхідно зміцнити металевими смужками, що заходять в стіни і куточками, привареними один до одного.

Розширення отвору у бетонній стіні

Тут процес полегшується за рахунок міцності самого бетону. Але це не означає, що при демонтажі можна користуватися відбійним молотком або перфоратором – це погіршує якість стіни. Тому різка стіни проводиться тим же методом, що і в попередньому випадку, з використанням різьбяра по бетону. Утворений отвір в несучій стіні потрібно зміцнити металевим каркасом.

Особливості демонтажу в панельному будинку

Якщо розширення отвору проводиться у капітальної стіни, необхідно також встановлювати зміцнюючу перемичку. Зрізання залізобетону виконується поступово, зверху вниз. Обов'язково залишаються випуски арматури панелі, які потім приварюються до підсилює металоконструкції. Всі порожнечі зашпаровують розчином. При виїзді на об'єкт виконроб може визначити обсяг робіт і необхідні витрати. Також узгоджуються вимоги замовника з допустимими нормами по розширенню. Виїзд спеціаліста здійснюється безкоштовно!

Пристрій прорізівОд. змЦегла , грнБетон, грнФБС, грнЗ/бетон, грн
Збільшення дверного отвору
Різка аркиштвід 750.00від 950.00від 1700.00
Розширення отворуштвід 750.00від 950.00від 1700.00від 1700.00
Збільшення балконного отвору
Різка і демонтаж балконних тумбиштвід 750.00від 850.00від 4300.00
Різка і демонтаж балконного парапетуштвід 1200.00від 2700.00
Розширити отвірштДоговірна
Ціни вказані без ПДВ
×
Зворотний дзвінок
uk