Проем для лестницы в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

ОТВІР ДЛЯ СХОДІВ

Доцільність формування нового отвору для сходів визначається власником нерухомості. Ні для кого не секрет, що будь позапланове переобладнання громадських і житлових приміщень, вимагає особливої дозвільної документації. З усіх видів різання прорізів, сходові є найбільш небезпечними, і їх пристрій можна довірити тільки кваліфікованим фахівцям. Компанія "СНОС" з багаторічним практичним досвідом, виконує утворення нових прорізів — з високою точністю та гарантією експлуатації.

ОТВІР ДЛЯ СХОДІВ В ПЛИТІ ПЕРЕКРИТТЯ

Як і будь-який отвір, сходовий проріз піддається ретельному розрахунком. Плити перекриттів відповідають за цілісність всієї конструкції, тому необхідно підібрати місце для отвору і відповідні його розміри для подальшого безпечного використання.

Тонкощі роботи починаються з ретельного розрахунку, включаючи всі параметри для формування нового отвору. Також відмінною рисою стане — обов'язкове посилення прорізу, якого при деяких роботах з прорізами можна уникнути. Вид посилення розраховується індивідуально для кожного об'єкта, в залежності від стану перекриття, а також його віку, що буде визначено і зафіксовано у проектній кошторисі.

ВИРІЗАННЯ ОТВОРУ ДЛЯ СХОДІВ

Різання отвору для сходів в побутових і промислових умовах відрізняється зручністю і застосуванням техніки:
  • для промислових — кран;
  • для побутових — лебідка.
За допомогою цього обладнання опускаються шматки демонтованого перекриття. Для самої ж різання використовується професійний інструмент компаній CEDIMA, HILTI, що своєю надійністю забезпечує оперативність виконання робіт:
  • стенорезние машини;
  • швонарезчики,
  • різьбярі електричні;
  • свердлильні установки.
В залежності від вимог готуються додаткові приспособы, які можуть знадобитися на об'єкті. Роботи виконуються ненаголошеним способом, застосовуючи інструмент для алмазного різання, ніж знижується додаткове навантаження вібрацією на плиту перекриття.Завершивши етап різання, фахівці приступають до зварювальних робіт, які необхідні для посилення отвору для сходів.Укладають дією стане "прибирання" — все будівельне сміття спільно з фрагментами бетонного перекриття занурюється в самоскид компанії "СНОС" і вивозять на утилізацію.

ЦІНА НА ПОСЛУГИ З ВИРІЗАННЯ ОТВОРУ ДЛЯ СХОДІВ - У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Прайси компанії "ЗНЕСЕННЯ" лояльні для замовників організації. Менеджери офісу допомагають сформувати попередні фінансові витрати. Вартість послуг з фіксованим чеком можлива тільки по закінченню всіх робіт, так як існують фактори в процесі роботи, які можуть впливати на ціноутворення.

ЗАМОВИТИ ПРИСТРІЙ ОТВОРУ ДЛЯ СХОДІВ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" приймає підряди на виконання робіт як у приватних, так і юридичних осіб, а також готова до масштабних обсягах. Дотримання нормованих правил роблять компанію "СНОС" — надійним підрядником на виконання необхідних завдань.

Різка сходового отвору
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різка бетону або залізобетону електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
2Різка перекриттів електричним швонарізчиком глибиною до 320 ммм2 перерізу реза4000.00
3Різання бетонних перекрытийглубиной пропилу до 750 мм стінорізною машиноюм2 перерізу реза4000.00
4Свердління цегли, бетону діаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
5Зварювальні роботи з посилення металом віконного прорізу в несучій стініпослуга2500.00
6Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону, цегли відбійним молоткомм32500.00
7Навантаження будівельного сміття в мішкишт.8.00
8Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
9Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk