Вирізання отвору в фундаментних блоках

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Послуга вирізання отвору в фундаментних блоках, Київ і область

Фундаментні блоки або більш знайоме ФБС — це міцна основа практично будь-якого фундаменту і навіть цокольних поверхів як в приватних, так і у міських багатоквартирних будинках. Найчастіше при їх укладанні враховуються моменти передбачають облаштування отвору, але також часто зустрічаються споруди не розраховані на які-небудь зміни в майбутньому. Виклик сертифікованого фахівця від компанії "СНОС" полегшить створення отвору на всіх етапах його можливого утворення.

СКЛАДНОСТІ В ПРИСТРОЇ ОТВОРУ У ФУНДАМЕНТНИХ БЛОКАХ

Першим кроком на шляху утворення отвору в ФБС стане дозвільна документація на такий ризикований захід. Навіть у випадку приватного володіння необхідні точні інженерні розрахунки. Фахівці компанії "СНОС" зведено вирішують попередні організаційні питання.

Другою частиною великої справи стають самі блоки ФБС. Зазвичай вони не містять арматур або швелерів, але зустрічаються і з наявністю таких, або сам фундамент може містити металеві скріплення, про які можна дізнатися лише з проектної документації споруди.

Наступною складністю стає товщина і міцність ФБС, яка охоплює — 30, 40, 50 або 60 см. Таке навантаження може взяти на себе тільки професійне обладнання та інструмент, який є в наявності у компанії "СНОС". Важливу роль у влаштуванні отвору, оперативно і без інцидентів, грають досвідчені бригади фахівців, що зможуть впоратися з будь-якими типами блоків і фундаментів.

ЗАВЕРШАЛЬНІ РОБОТИ З ОБЛАШТУВАННЯ ОТВОРУ В БЛОКИ ФБС

Розрахунки і роботи по різанню отвору в ФБС супроводжуються видалення будівельного сміття з ділянки. Під час і після влаштування отвору залишаються бетонні брили, які необхідно акуратно занурити і утилізувати, з чим впоратися складно людині не має досвіду і необхідного устаткування. Співробітники компанії "СНОС" по завершенню всіх робіт — занурять і вивезуть при необхідності будівельне сміття на утилізацію.

ФОРМУВАННЯ ОТВОРУ В БЛОКИ ФБС У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" це кваліфіковані фахівці, що мають ліцензії на виконання робіт, що включають в себе знання з усім існуючим будівельним нормам з демонтажу. Організація абсолютно забезпечена наявністю власного професійного інструменту, включаючи велику спецтехніку. Менеджери по зверненню — відкоригують час приїзду оцінювача об'єкта, який виїде безкоштовно на огляд в Київ або область. Розрахунки регулюються індивідуально, є готівковий і безготівковий розрахунок з урахуванням ПДВ.

Компанія "СНОС" прийме замовлення на будь-який обсяг робіт, включаючи інші міста України, за попереднім узгодженням!

Різання отвору у фундаментних блоках
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різка бетонныхфундаментных блоковглубиной пропилу до 750ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
2Свердління бетону/железобетонадиаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
3Зварювальні роботи з посилення прорізу в залізобетонній стініпослуга2500.00
4Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону відбійним молоткомм32500.00
5Навантаження будівельного сміття в мішкишт8.00
6Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
7Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk