Різка отвору в моноліті в Києві і області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Отвір у моноліті різання

Перепланування сьогодні цікавить багатьох власників нерухомості. Формування нових прорізів в моноліті складна і потребує, крім кваліфікації, досвіду та дозвільної документації, надійного підрядника з солідним кейсом вдало виконаних робіт. Компанія "СНОС" надає повний спектр послуг з облаштування прорізів у моноліті.

Замовити послугу різка отворів в моноліті

Можна влаштувати отвір в монолітному будинку? Це один з поширених питань. Формування отворів в моноліті дещо простіше, ніж у панельних будинках, тим, що несучих моментів в будівлях з такого типу — менше.Складнощі полягають у тому, що товщина стін може досягати до півтора метра. Виконання таких робіт передбачає використання ненаголошеного способу формування, і наявність професійного інструменту в повному обсязі:
  • стенорезние машини;
  • свердлильні установки;
  • швонарізчики;
  • ручні гідравлічні і електричні різьбярі;
  • лебідки і інший підручний матеріал.

МЕХАНІЗМ ОБЛАШТУВАННЯ ОТВОРУ В МОНОЛІТІ

Технологія виконання робіт з улаштування отвору в моноліті передбачає попередню розмітку отвору на фрагменти. В залежності від товщини стіни виконується поетапна різання і демонтаж цих фрагментів по одній стороні стіни без переходу на протилежний.

Застосовується ненаголошений спосіб формування отвору, що забезпечує рівні зрізи, без пошкоджень у вигляді сколів, тріщин і мікротріщин. Акуратна робота з використанням інструменту з алмазним напиленням не створює шуму, а також ця технологія зводить викиди пилу до самого мінімуму. Посилення сформованих прорізів не у всіх випадках мають місце бути, і визначається його важливість на ознайомчої оцінці об'єкта.

Фахівці компанії "СНОС" по закінченню пристрою отвору організують завершальні роботи, у вигляді навантаження вирізаних фрагментів і вивіз будівельного сміття на утилізацію.

ПРИСТРІЙ ОТВОРУ В МОНОЛІТІ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" маючи всі дозвільні документи на проведення демонтажних робіт і колосальний досвід, зможе забезпечити замовнику виконання погоджених завдань — на якісному та професійному рівні в узгоджені терміни.

Оцінювач оперативно виїздить по місту Києву та по області, для огляду і оцінки робіт — безкоштовно. Фінансові розрахунки ведуться готівковим і безготівковим способом, враховуючи категорію ПДВ. Достатня наявність професійного інструменту і укомплектованих бригад кваліфікованих фахівців дозволяє приймати об'єкти з великим обсягом робіт. Компанія "СНОС" — буде надійним помічником у проведенні серйозних і складних завдань — як для приватних, так і юридичних осіб.

Різання отвору в моноліті
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різання бетонних/железобетонныхстен глибиною пропилу до 750ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
2Свердління бетону/железобетонадиаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
3Зварювальні роботи з посилення прорізу в залізобетонній стініпослуга2500.00
4Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону відбійним молоткомм32500.00
5Навантаження будівельного сміття в мішкишт8.00
6Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
7Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk